Kamaniņu ekipāža Gudramovičs/Kalniņš tiek pieciniekā Pasaules kausa posmā

Latvijas kamaniņbraucēju divnieks Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš sestdien Pasaules kausa posmā Altenbergas trasē izcīnīja 5.vietu Pasaules kausa posmā, liecina organizatoru informācija. Vīriešu konkurencē labākie Latvijas braucēji Kristers Aparjods un Inārs Kivlenieks Vācijā ierindojās pirmā desmitnieka beigās. 

(papildināts pēc vīriešu sacensībām)
Pieticīgi startēja Latvijas titulētākā ekipāža Andris un Juris Šici, sacensības noslēdzot 12.vietā, bet juniori Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs ieguva 16.vietu. Vīriešiem tālākās pozīcijās ierindojās Kristaps Mauriņš (18.), Artūrs Dārznieks (20.) un Riks Kristens Rozītis (22.).

Uzvaru ekipāžām divu braucienu summā pārliecinoši nodrošināja vācieši Toni Egerts/Saša Benekens, finišējot pēc minūtes un 23,539 sekundēm. Austrieši Peters Pencs/Georgs Fišlers atpalika 0,269 sekundes, bet trešā bija vēl viena Vācijas ekipāža Robins Geuke/Davids Gamms, saviem tautiešiem zaudējot 0,452 sekundes. Gudramoviču/Kalniņu no uzvarētājiem šķīra 0,577 sekundes.

Savukārt vīriešiem nepārspēts palika vācietis Fēlikss Lohs ar finišu pēc minūtes un 48,116 sekundēm, trijniekā apsteidzot krievu Romanu Repilovu (+0,126) un savu tautieti Andi Langenhanu (+0,282). Devītās vietas ieguvējs Aparjods uzvarētājam zaudēja 0,706 sekundes, bet par 35 sekundes tūkstošdaļām apsteidza pirmo desmitu noslēgušo Kivlenieku.

Pēc pirmā brauciena Gudramovičs/Kalniņš bija ceturtie, brāļi Šici ieņēma 12.vietu, savukārt Putins/Marcinkēvičs sasniedza 18. pozīciju. Kivlenieks pēc pirmā brauciena bija septītais, taču nākamais mēģinājums viņam bija neveiksmīgs. Aparjods pirmajā braucienā ierindojās 11.vietā.

Pasaules kausa sezonas trešā posma noslēgumā svētdien risināsies sieviešu  braucieni un būs komandu stafete. Sieviešu konkurencē Latviju pārstāvēs Elīza Cauce, Ulla Zirne, Kendija Aparjode un Elīna Ieva Vītola. 

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Kamanas
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti