Kamaniņu braucēji Šici un Tīruma kāpj uz goda pjedestāla

Vinterbergas trasē Vācijā sestdien Pasaules kausa ceturtajā posmā kamaniņu sportā brāļi Andris un Juris Šici divnieku sacensībās izcīnīja trešo vietu, pirmo reizi šajā sezonā kāpjot uz goda pjedestāla, liecina organizatoru informācija. Uz goda pjedestāla šajā posmā kāpa arī Elīza Tīruma.

Par sacensību uzvarētājiem kļuva vācieši Tobiass Vendls/Tobiass Artls, bet otrajā vietā ierindojās viņu tautieši Tonijs Egerts/Saša Benekens.

Brāļi Šici no uzvarētājiem divu braucienu summā atpalika 0,242 sekundes. Tikai soli aiz goda pjedestāla palika vēl viena latviešu ekipāža – Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš, kuri no Vendla/Artla atpalika 0,296 sekundes. Bet Mārtiņš Bots/Roberts Plūme ierindojās 15. pozīcijā.

Vēlāk sestdien sacensības Vinterbergas trasē aizvadīja arī dāmas, kur latviešu sportiste Elīza Tīruma ierindojās trešajā vietā, divu braucienu summā no sacensību uzvarētājas vācietes Jūlijas Taubices atpalika 0,266 sekundes. Otrajā vietā arī vāciete – Natālija Geizenbergere.

12. vietā ierindojās Kendija Aparjode, bet 16. – Sigita Bērziņa, kuras no uzvarētājas atpalika attiecīgi 1,089 sekundes un 1,535 sekundes.