Kamaniņu braucēja Tīruma Īglsā izcīna piekto vietu

Īglsas trasē Austrijā svētdien turpinās Pasaules kausa posms kamaniņu sportā, un dāmu konkurencē Latvijas sportiste Elīza Tīruma izcīnīja piekto vietu, liecina organizatoru informācija.

(Papildināts ar Vītolas viedokli)

Par uzvarētāju sacensībās kļuva Jūlija Taubica, otrajā vietā ierindojās Madeleina Egle no Austrijas, kas no uzvarētājas divu braucienu summā atpalika 0,012. Savukārt trijnieku noslēdza vāciete Natālija Geienbergere.

Tīruma divu braucienu summā no uzvarētājas atpalika 0,470 sekundes. Tikmēr Elīna Ieva Vītola sacensības noslēdza 19. pozīcijā, no līderes atpaliekot 1,003 sekundes.

Vītola pēc sacensībām Latvijas Radio atzina, ka otrajā braucienā nesanāca rokas kārtīgi kamanā ielikt un kamana aizgāja šķībi, lai arī starts bijis labs. Pirmajā braucienā bijušas mazas kļūdiņas. Par pirmo braucienu viņa sev liktu atzīmi 8, bet par otro – 5.

Vītola pēc sacensībām Īglsā
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

Jau ziņots, ka sacensībās nevarēja piedalīties Kendija Aparjode, kura treniņā guva traumu un jau atgriezusies Latvijā.