Kamaniņbraucējs Aparjods uzvar junioru Pasaules kausa posmā

Kristers Aparjods sestdien Austrijā, Insbrukas trasē, uzvarēja Pasaules kausa junioriem ceturtajā posmā kamaniņu sportā, informēja Latvijas Kamaniņu sporta federācija.

Aparjodam divu braucienu summā uzvaru nodrošināja rezultāts viena minūte un 40,702 sekundes. Otrās vietas ieguvējs mājinieks Jonass Millers atpalika 0,048 sekundes.

Par vietu uz goda pjedestāla cīnījās 26 juniori, tostarp Ralfs Bērziņš un Gunārs Bergs, kuri ierindojās attiecīgi 12. un 23.vietā.

Jaunietēm 6.vietu ieguva Anda Upīte, Sigita Bērziņa bija 16., bet Elīna Vītola ierindojās 22.vietā. Jauniešiem labākais Latvijas izlasē bija 21.vietu ieguvušais Roberts Plūme. Desmitie divnieku sacensībās bija Aksels Tupe/Kaspars Šļahota.