Kamaniņbraucējs Aparjods izcīna bronzas godalgu junioru Eiropas čempionātā

Latvijas kamaniņbraucējs Kristers Aparjods sestdien Altenbergā, Vācijā, kļuva par bronzas medaļnieku junioru Eiropas čempionātā, kas risinājās junioru Pasaules kausa posma ietvaros, liecina rīkotāju informācija.

(papildināts ar Kendijas Aparjodes 5.vietu)
Ātrāki par Aparjodu bija divi austrieši Jonass Millers un Niko Gleiršers. Millers par čempionu divu braucienu summā kļuva ar rezultātu viena minūte un 45,423 sekundes, kas viņam ļāva par 0,621 sekundi apsteigt savu tautieti un par 0,759 sekundēm Aparjodu.

Aparjodam neizdevās pirmais brauciens, pēc kura viņš bija sestais, taču ar otro pozīciju otrajā braucienā latvietis nodrošināja vietu uz goda pjedestāla.

Ralfs Bērziņš posmā ieņēma 13.vietu, bet 16. bija Gunārs Bergs. Startēja 23 sportisti. Divnieku sacensībās piektdien 10.vietu posmā un 9.vietu Eiropas čempionāta ieskaitē nodrošināja Aksels Tupe/Kaspars Šļahota.

Kristera Aparjoda māsa Kendija Aparjode sacensībās juniorēm ieguva 5.vietu un no uzvarētājas vācietes Džesikas Tībeles atpalika 0,232 sekundes.

Jauniešu konkurencē piektdien labākā Latvijas sportiste bija 4.vietu ieguvusī Anda Upīte. Jauniešiem divnieku sacensībās 6.vietu sasniedza Mārtiņš Bots/Konstantīns Buglaks.