Sporta ziņas

Rīgas «Grand Prix» 2. posms šaha seriāla izcīņā

Sporta ziņas

Latvijas čempionāta autokrosā 2.posms un folkreisa 3.posms

Kamaniņu braucēji aizvada vasaras treniņus

Kamaniņbraucēji Ventspilī ieliek pamatus jaunajai sezonai

Gatavošanos jaunajai sezonai aktīvi sākuši Latvijas izlases kamaniņu braucēji. Izlase jau otro sezonu pēc kārtas vasarā krāj spēku fiziskās sagatavotības trenera Mihaila Arhipova vadībā. Vingrinājumi izlases darbā tika izmēģināti jau pērn, bet šogad speciālā gatavošanās sākta jau laicīgāk. 

Arhipovs iepriekš strādāja tikai ar skeletonistiem brāļiem Dukuriem un jau pērn atzina, ka trenēt kamaniņbraucējus ir jauns izaicinājums, kas liek mācīties arī pašam.

Savukārt kamaniņbraucēja Ulla Zirne pastāstīja, ka noskaņojums komandā ir patīkams, jo valda jaunas emocijas un visi ir vides maiņas uzlādēti.  

Skats uz jauno sezonu ir vēl cerīgāks, jo galvenās sacensības notiks latviešiem izdevīgās trasēs. Pasaules čempionāts būs Sočos, bet Eiropas meistarsacīkstes - Lilehammerē, trasē, kur komandu sacensībās Zirne un Kristers Aparjods izcīnīja zeltu junioru vecumā. 

Eiropā trašu nav daudz un visiem prieks, ja svarīgās sacensības notiek ārpus Vācijas, paskaidroja Zirne. 

Pēc darba Ventspilī kamaniņbraucēji atgriezīsies Siguldā un Murjāņos. Līdz šim komanda trenējās teju pilnā sastāvā, iztrūka vienīgi titulētākā divnieka ekipāža Andris un Juris Šici. Viņus Arhipovs pieskata treniņos kopā ar skeletonistiem 

Rudenī jaunās sezonas gaidās pirmais ledus izlasei būs Soču trasē septembra beigās, bet vēlāk plānoti jau ierastie braucieni Siguldā un Lilehammerē. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Kamanas
Sports
Jaunākie
Interesanti