Kamaniņbraucēja Tīruma otrajā Pasaules kausa posmā pēc kārtas finišē astotā

Latvijas kamaniņbraucēja Elīza Tīruma svētdien Vinterbergā, Vācijā, izcīnīja 8.vietu otrajā Pasaules kausa posmā pēc kārtas un vēlreiz atkārtoja savu sezonā labāko sasniegumu, liecina organizatoru informācija. Posma noslēgumā vēlāk svētdien risināsies komandu stafete.

Tīruma divu braucienu summā finišēja pēc minūtes un 54,898 sekundēm un zaudēja 1,069 sekundes uzvarētājai un Pasaules kausa kopvērtējuma līderei Natālijai Geizenbergerei. Vietas pirmajā trijniekā ieņēma tikai Vācijas sportistes - Dajana Eitbergere uzvarētājai zaudēja 0,195 sekundes un bija otrā, bet Anke Višņevski no Geizenbergeres atpalika 0,342 sekundes, ierindojoties 3.vietā.

Otra spēcīgākā Latvijas kamaniņbraucēja Ulla Zirne ieņēma 20.vietu 24 dalībnieču konkurencē.

Pirmajā braucienā Tīruma dalīja 9.vietu, savukārt Zirne bija 19. pozīcijā. Otrajā braucienā Tīruma sasniedza sesto rezultātu un pakāpās rezultātu tabulā.

Tīrumai 8.vieta ir atkārtots labākais rezultāts Pasaules kausa posmu pamatsacensībās 2014./2015.gada sezonā. Iepriekš viņai veiksmīgākais bija pirmais posms novembrī Īglsā, Austrijā, sasniedzot 8.vietu pamatsacensībās un 5.vietu sprinta sacīkstēs, kur piešķir vienlīdz daudz ieskaites punktus Pasaules kausa kopvērtējumā. Astotā viņa bija arī pirms nedēļas Oberhofā.

Jau vēstīts, ka divnieku ekipāžu sacensībās Andris Šics/Juris Šics sestdien izcīnīja 3.vietu, bet Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš ierindojās 7. pozīcijā. Vīriešu konkurencē Inārs Kivlenieks un Riks Kristens Rozītis ierindojās attiecīgi 26. un 30.vietā.

Pasaules kausa sezona turpināsies nākamajā nedēļas nogalē Lilehammerē, Norvēģijā.