Kamaniņbraucēja Cauce un Gudramoviča/Kalniņa divnieks vēlreiz izcīna Latvijas kausu

Gada pēdējās sacensībās Elīza Cauce trešdien Siguldas trasē atkārtoti kļuva par Latvijas kausa ieguvēju un tādu pašu panākumu guva arī divnieka ekipāža Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš. lsm.lv informēja Latvijas Kamaniņu sporta federācijā. Vīriešiem par trofejas īpašnieku kļuva Riks Kristens Rozītis.

(papildināts ar uzvarētājiem jauniešu konkurencē)
Divnieku konkurencē Gudramovičs/Kalniņš bija ātrākie abos braucienos un summā par 0,319 sekundēm apsteidza Andra un Jura Šica ekipāžu, bet trešā vieta palika vakanta, jo Kristenu Putinu/Kārli Krišu Matuzeli pēc otrā brauciena diskvalificēja.

Savukārt vīriešu konkurencē abos braucienos nepārspēts palika Rozītis, summā par 0,334 sekundēm pārspējot Arturu Dārznieku, kurš Latvijas kausu ieguva pirms gada. Vēl vienu sekundes tūkstošdaļu lēnāks bija Inārs Kivlenieks, kuru Dārznieks apsteidza otrajā braucienā.

Sievietēm Cauce gandrīz pusotru sekundi (+1,446) aiz sevis atstāja tuvāko un vienīgo konkurenti Ullu Zirni, kura Pasaules kausa sezonas pirmo pusi izlaida veselības sarežģījumu dēļ. Sievietēm un juniorēm startēja pa divām dālībniecēm.

Junioriem labākie bija Aparjodu ģimenes jaunie sportisti. Kristers Aparjods uzvarēja puišu konkurencē, turpretim Kendija Aparjode apsteidza vienīgo sāncensi juniorēm. Divvietīgo ekipāžu ieskaitē junioriem uzvaru izcīnīja Ričards Sakovičs/Ralfs Vanzovičs.

Jauniešiem par sacensību uzvarētāju kļuva Edgars Karnītis un Sigita Bērziņa.

Sacensībām pieteicās vairāk nekā 50 sportistu. Latvijas kausa izcīņa kamaniņbraucējiem bija arī laba spēku pārbaude pirms Pasaules kausa izcīņas nākamā - 5.- posma, kas Siguldas trasē risināsies 9. un 10.janvārī.