Brāļu Šicu kamaniņu divnieks sprintā pirmo reizi sezonā kāpj uz pjedestāla

Brāļu Andra un Jura Šicu kamaniņu divnieka ekipāža sestdien Leikplesidā, ASV, izcīnīja 3.vietu sprinta sacensībās un pirmo reizi olimpiskajā sezonā kāpa uz pjedestāla Pasaules kausa posmā, liecina rīkotāju informācija.

Sacīkstēs, kur labākos nosaka pēc viena brauciena rezultātiem un laika uzskaiti sākot pēc garāka ieskrējiena, Šici finišēja pēc 37,838 sekundēm. Uzvarēja vācieši Toni Egerts/Saša Benekens, kuri bija 0,305 sekundes ātrāki. Šicus par 0,051 sekundi apsteidza austrieši Peters Pencs/Georgs Fišlers.

Vēlāk sestdien sprintā sievietēm vienīgā Latvijas pārstāve Ulla Zirne palika pēdējā finišējušo dalībnieku konkurencē un ieguva 14.vietu. Uzvarēja vāciete Dajana Eitbergere. Vīriešu konkurencē sprintā Latviju pārstāvēja 11.vietu ieguvušais Inārs Kivlenieks, bet uzvaru izcīnīja austrietis Volfgangs Kindls.

Jau vēstīts, ka sestdien Ulla Zirne ar izcīnītu 12.vietu bija veiksmīgākā Latvijas kamaniņu sportiste sieviešu sacensībās. Vīriešiem piektdien labākais no Latvijas braucējiem bija 13.vietu ieguvušais Kivlenieks, savukārt divnieku ekipāžu konkurencē brāļi Šici ierindojās 11. vietā.

Pasaules kausa sezona turpināsies pēc Jaungada ar pēdējiem četriem posmiem janvārī. Noslēguma posmu uzņems Siguldas trase, kur sportisti jau būs olimpiskās Phjončhanas jūtīs.