Bots/Plūme otrajā Pasaules kausa posmā ieņem sesto vietu

Mārtiņš Bots/Roberts Plūme sestdien Vistlerā Pasaules kausa (PK) izcīņas otrajā posmā kamaniņu sportā izcīnīja sesto vietu, kamēr Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts ierindojās devītajā pozīcijā.

Uzvaru izcīnīja vācieši Tonijs Egerts/Saša Benekens, kuri abos braucienos bija ātrākie un kopā finišēja minūtē un 16,554 sekundēs.

Otro vietu ieņēma vēl viens Vācijas divnieks Tobiass Vendls/Tobiass Arlts, kuri zaudēja saviem tautiešiem 0,051 sekundi, bet labāko trijnieku, atpaliekot 0,186 sekundes, noslēdza austrieši Jurijs Romass Gats/Rikardo Martins Šepfs.

Bots/Plūme pirmajā braucienā ar finiša laiku 38,495 sekundēm ierindojās astotajā pozīcijā. Otrajā braucienā viņiem izdevās veikt trasi nedaudz ātrāk (38,339 sekundes), un divu braucienu summā Latvijas ekipāža finišēja minūtē un 16,834 sekundēs. Latvijas kamaniņu braucēji piekāpās uzvarētājiem 0,280 sekundes.

Savukārt Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts pirmajā braucienā startēja ar trešo numuru un trasi veica 38,604 sekundēs, kas bija 14.labākais rezultāts, bet otrajā braucienā Latvijas ekipāža nedaudz uzlaboja sniegumu (38,464 sekundes) un divu braucienu summā finišēja minūtē un 17,068 sekundes, zaudējot Egertam/Benekenam 0,514 sekundes.

Bots/Plūme sezonas pirmajā posmā Insbrukā izcīnīja sesto pozīciju, bet Ševics-Mikeļševics/Krasts bija 14.vietā. Sprinta kausā latviešiem bija otrā un desmitā vieta.

Abām gados jaunajām Latvijas ekipāžām šīs bija pirmās sacensības ātrajā Vistleras trasē.

Sestdien notiks arī sieviešu divnieku sacensības, kurās startē tikai astoņi divnieki, starp kuriem nav Latvijas ekipāžu, bet Pasaules kausa otrais posms tiks noslēgts ar komandu stafeti.

Pēc tam sportisti dosies uz ASV trasi Pārksitiju, kur no 8. līdz 10.decembrim būs trešais posms.

Turpinājumā būs gandrīz mēnesi ilga pauze, sportistiem no 6. līdz 8.janvārim sacenšoties Siguldas trasē, Latvijā. Nedēļu vēlāk turpat Siguldā būs Pasaules kausa sezonas piektais posms, kas vienlaikus būs arī Eiropas čempionāts.

No 27. līdz 29.janvārim Oberhofā kamaniņu braucēji cīnīsies par godalgām pasaules čempionātā, bet vēlāk paliks turpat Vācijā, kur būs nākamie divi Pasaules kausa posmi Altenbergā no 3. līdz 5.februārim un Vinterbergā no 10. līdz 12.februārim. Nākamajā nedēļas nogalē būs astotais posms Sanktmoricā, Šveicē, bet sezonas noslēgums iecerēts nedēļu vēlāk Vinterbergā, kur sportisti atkārtoti sacentīsies no 24. līdz 26.februārim.