Zviedrijas hokejisti finālā uzvar Krieviju, kļūst par U-18 pasaules čempioniem

Zviedrijas U-18 izlases hokejisti svētdien mājās ar 4:3 finālā pagarinājumā pārspēja Krievijas vienaudžus un pirmo reizi izcīnīja zelta medaļas pasaules čempionātā, liecina organizatoru informācija.

Uzvaru pagarinājuma 6.minūtē nodrošināja Lukass Raimonds, kam tas bija trešais vārtu guvums spēlē. Zviedri pamatlaikā nenoturēja 2:0 pārsvaru, bet spēja panākt neizšķirtu pēc nonākšanas zaudētājos.

Tikai otro reizi vēsturē kopš 1999.gada rīkotajā U-18 pasaules čempionātā izdevās uzvarēt mājiniekiem. Pirmie to paveica amerikāņi pirms 10 gadiem. ASV izlase šoreiz ieguva bronzas medaļas, spēlē par 3.vietu ar 5:2 uzveicot Kanādu.

Jau vēstīts, ka Latvijas izlase ceturtdaļfinālā piekāpās kanādiešiem un turnīru noslēdza 8.vietā.