Zviedrijas hokeja izlase iegūst pasaules čempionāta bronzu

Priekšpēdējā pasaules čempionāta spēlē Zviedrijas izlase svētdien Minskā ar 3:0 uzvarēja Čehijas hokejistus un izcīnīja bronzas medaļas, informēja rīkotāji. Vēlāk svētdien finālā tiksies Krievija un Somija.

Zviedrijas valstsvienība iepriekšējā čempionātā uzvarēja, bet Baltkrievijā pusfinālā piekāpās Krievijas izlasei.

Divu vārtu pārsvaru spēlē par 3.vietu zviedri ieguva pirmajā trešdaļā, kad precīzi bija Joakims Lindstrēms un Simons Hjalmarsons. Savukārt Mikaels Baklunds pēdējā perioda vidū nodrošināja trīs vārtu pārsvaru. Zviedrijas vārtos nepārspēts palika Anderss Nilsons.

Jau vēstīts, ka Oļegam Znarokam būs jāizlaiž pirmais pasaules čempionāta fināls Krievijas valstsvienības galvenā trenera amatā, jo viņu diskvalificēja par necienīgu žestu pusfināla spēlē. Spēli par bronzas medaļām pēc konflikta izlaida arī tādu pašu sodu saņēmušais zviedru galvenais treneris Rikards Grenborgs.