Zviedri ar vienu vārtu pārsvaru notur uzvaru pār Norvēģijas hokejistiem

Divu Skandināvijas komandu cīņā Zviedrijas hokejisti sestdien pasaules čempionātā Maskavā noturēja uzvaru 3:2 pār norvēģiem, liecina organizatoru informācija. Norvēģi arvien palika 6.vietā grupā divus punktus priekšā tuvākajai konkurentei Latvijas izlasei.

Pēdējās trešdaļas vidū nonākuši zaudētājos ar 1:3, norvēģi nepilnas trīs minūtes pirms spēles beigām aizstāja vārtsargu ar laukuma spēlētāju un Andreass Martinsens samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Atlikušajās nepilnajās divās minūtēs rezultāts vairs nemainījās.

Zviedrijas izlase ar 11 punktiem pakāpās uz otro vietu turnīra tabulā, trīs punktus atpaliekot no līderiem čehiem. Latvijas izlase sestdien vakarā spēlēs ar Kazahstānu, bet līdz tam vēl uzvarētāju noteiks Krievijas un Šveices spēlē.

Savukārt Sanktpēterburgā dienas pirmajā spēlē somi ar 3:1 pārspēja Franciju. Vēlāk spēlēs arī Ungārija - Baltkrievija, cīnoties par nepalikšanu pēdējā vietā grupā, kā arī Kanāda un Slovākija.

Grupas turnīra noslēgumā Latvijas izlasei vēl atliks spēle otrdien pret Norvēģiju. Otrā grupā Sanktpēterburgā spēlē Baltkrievija, Kanāda, Somija, ASV, Slovākija, Francija, Vācija un Ungārija. Ceturtdaļfinālā tiks katras grupas četras spēcīgākās komandas.