Sporta studija

Anastasija Grigorjeva : Mans nākamais mērķis ir Pasaules čempionāts

Sporta studija

Jēkabpilī dzimst basketbola tradīcijas

Oļegs Znaroks : Mans sapnis - lai manas meitas ir laimīgas

Znaroks: Galvenais sapnis, lai manas meitas ir laimīgas

Ar Latvijas hokeju ilgus gadus saistītais Oļegs Znaroks šopavasar kļuva par Krievijas izlases galveno treneri, taču intervijā Latvijas Televīzijas "Sporta studijai" pastāstīja, ka pats galvenais viņam ir ģimene un tas, lai meitas būtu laimīgas. Znaroks atzina, ka citi nav svarīgi, ja ģimenei viņš šķiet apmierinošs.

Znaroks ar sievu Ilonu šogad atzīmēja 28 gadu kāzu jubileju, un viņš neslēpj, ka piedāvājumu kļūt par Krievijas izlases treneri izvērtēja arī ģimene, kurā ir meitas Alisa un Valērija. Ģimenes padome lēma par labu jaunajam trenera darbam, lai gan viedokļi bijuši dažādi. Sapņu Znarokam ir daudz, taču galvenais ir ģimene. 

"Tagad sapnis ir pasaules čempionāts, bet pats lielākais sapnis, lai manas meitenes būtu laimīgas," teica Znaroks.

Alisa nepārtraukti bija Znarokam blakus, kad iepriekš Maskavas "Dinamo" vadījušo speciālistu apstiprināja Krievijas izlases galvenā trenera amatā. Znarokam atrašanās mediju uzmanības lokā nav komfortabla, tādēļ palīdzēja ģimenes atbalsts. Alisa atzīst, ka abām māsām attiecībās ar puišiem jārēķinās, ka katrs cilvēks blakus no tēva puses tiks ļoti nopietni un pat bargi izvērtēts.

Krievijas izlases trenera darbā Znaroks nešaubās, ka būs spriedze un spiediens, taču viņš uzskata, ka viss izdosies, ja izveidos domubiedru komandu. Ar sirmiem matiem jaunajā darbā Znaroks rēķinās, jo izlasē jāsāk viss no sākuma un nav viegli.

Ja treniņš nav izdevies īpaši labs, Znaroks mēdz aizdomāties, ka varētu taču labāk mierīgi pasēdēt pie jūras, bet mirkļa vājums ātri pāriet. Viņš atzīst, ķer kaifu no tā, ka sanāk un darbs dod augļus. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti