Hokeja virslīgas spēle Zemgale/LLU - Mogo/LSPA 3:1
Hokeja virslīgas spēle Zemgale/LLU - Mogo/LSPA. Saruna ar Artūru Ozoliņu pēc spēles

Hokeja virslīgas spēle Zemgale/LLU - Mogo/LSPA. Spēles epizodes

«Zemgale/LLU» uzveic virslīgas līderus «Mogo/LSPA» hokejistus. Galvenie notikumi

Latvijas čempionāta vicelīderi "Zemgale/LLU" hokejisti svētdien Jelgavā ar 3:1 pārspēja turnīrā spēcīgāko komandu "Mogo/LSPA", kas pirmo reizi sezonā zaudēja pamatlaikā.

Visus trīs vārtus "Zemgale/LLU" guva pēdējā trešdaļā. Par mača labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā atzina vārtsargu Rihardu Cimermani.

Viesus pirmās trešdaļas vidū vadībā izvirzīja Gatis Gricinskis.

Gatis Gricinskis atklāj rezultātu

Mājinieku aizsardzība atstāja Gricinski nepieskatītu vārtu priekšā, un uzbrucējs, saņēmis piespēli no aizvārtes, pārspēja Cimermani.

Saruna ar Gati Gricinski pēc 1.trešdaļas

Gricinskis pēc pirmās trešdaļas intervijā Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka spēle izvērtās spēkos līdzvērtīga, bet vienu vārtu pārsvaru ļāva iegūt atsevišķa veiksmīga epizode.

Abas komandas enerģiski centās veidot uzbrukumus otrajā trešdaļā, tomēr rezultāts nemainījās. Tuvu panākumam bija "Zemgale/LLU", taču uzbrukumā divatā pret vienu aizsargu Robertam Jekimovam neizdevās metiens pa vārtiem.

Saruna ar Robertu Jekimovu pēc 2.trešdaļas

Jekimovs pēc otrās trešdaļas sarunā Latvijas Televīzijā teica, ka spēles pret "Mogo/LSPA" vienmēr ir interesantas, bet laukuma saimnieki nespēja realizēt savas iespējas. Jekimovs uzsvēra, ka pēdējā trešdaļā jāspēlē vēl agresīvāk.

Kevins Strādnieks panāk 1:1

Minūti pēc pārtraukuma neizšķirtu ātra pretuzbrukuma noslēgumā "Zemgale/LLU" atjaunoja Kevins Strādnieks.

Trešajā periodā Jekimovs neizmantoja labu iespēju vārtu priekšā izvirzīt "Zemgale/LLU" vadībā, tomēr pēdējās trešdaļas vidū mājinieki minūtes laikā iemeta divas ripas un panāca divu vārtu pārsvaru.

Aleksandrs Novikovs vadībā izvirza "Zemgale/LLU"

"Mogo/LSPA" vārtsarga Henrija Anča atsisto ripu vārtos raidīja Aleksandrs Novikovs, pirmo reizi izvirzot mājiniekus vadībā.

Artūrs Ozoliņš uzvarētājiem gūst trešos vārtus

Nepilnu pusminūti vēlāk trešos vārtus laukuma saimniekiem guva Artūrs Ozoliņš.

Atlikušajās sešarpus minūtēs "Mogo/LSPA" daudz uzbruka, bet Cimermani mājinieku vārtos pārspēt nespēja.

Saruna ar Artūru Ozoliņu pēc spēles

Pēdējos vārtus spēlē guvušais Ozoliņš pēc mača sarunā Latvijas Televīzijā uzsvēra, ka komanda trešajā periodā izmantoja savas iespējas, kā arī atzina, ka pret līderiem vienmēr ir patīkami spēlēt un uzvarēt.

Saruna ar Ģirtu Ankipānu un Arti Ābolu pirms spēles

"Mogo/LSPA" galvenais treneris Ģirts Ankipāns pirms spēles intervijā Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka no komandas sagaida agresīvu hokeju un spēka spēli. Ankipāns piebilda, ka "Mogo/LSPA" mēģinās uzspiest savu spēles stilu. Savukārt "Zemgale/LLU" galvenais treneris Artis Ābols uzsvēra, ka viņa vadītajā komandā nav spilgtu līderu, bet mājiniekiem jādarbojas kā kompaktai vienībai, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.

Pirmo vietu turnīra tabulā "Mogo/LSPA" ieņem ar 23 spēlēs gūtiem 42 punktiem, savukārt "Zemgale/LLU" rēķinā ir 37 punkti, kas iekrāti 22 spēlēs.

Virslīgā septiņas komandas regulārajā sezonā izspēlē sešus apļus. Izslēgšanas turnīrā iekļūs četras spēcīgākās vienības.