«Zemgale/LLU» un HK «Liepāja» hokejisti ar uzvarām sāk virslīgas ceturtdaļfinālus

Pirmajās spēlēs Latvijas hokeja virslīgas ceturtdaļfinālos sestdien uzvaras savā laukumā izcīnīja "Zemgale/LLU" un HK "Liepāja", liecina organizatoru informācija. "Zemgale/LLU" ar 5:2 pārspēja HK "Prizma", bet HK "Liepāja" ar tādu pašu rezultātu 5:2 pieveica HS "Rīga" vienību. Iekļūšanai pusfinālā komandai sērijā jāgūst trīs uzvaras.

Jelgavā vēl nepilnas 14 minūtes pirms mača beigām bija neizšķirts 2:2, līdz "Zemgale/LLU" vadībā izvirzīja Niklāvs Birovs, bet mājinieku uzvaru ar vēl diviem vārtiem nostiprināja Artjoms Ogorodņikovs un Ivans Ribčiks. Pirmos divus vārtus uzvarētājiem guva Romāns Ņekļudovs.

Savukārt Liepājā mājinieki izšķirošu pārsvaru ieguva pēdējā trešdaļā, ko sāka ar minimālu 2:1 pārsvaru. Pa diviem vārtiem uzvarētājiem guva Imants Ļeščovs un Martins Lavrovs.

Otrā spēle abos pāros risināsies jau svētdien Liepājā un Jelgavā.

"Zemgale/LLU" un HK "Prizma" pāra uzvarētājs pusfinālā mērosies spēkiem ar HK "Kurbads". Savukārt regulārās sezonas uzvarētāju HK "Mogo" pretinieki noskaidrosies HK "Liepāja" duelī pret HS "Rīga".

Arī pusfināli ilgs līdz vienas komandas trim uzvarām, bet fināls par čempionu titulu - līdz četrām uzvarām. Sava laukuma priekšrocības sērijā atvēlētas regulārajā sezonā augstāku vietu ieguvušai komandai.

Virslīgā regulārajā sezonā spēlēja septiņas komandas, un pēc piecu apļu turnīra sešas labākās vienības iekļuva izslēgšanas turnīrā. Divu pirmo vietu ieguvēji uzreiz nonāca pusfinālā, bet pārējās četras komandas aizvada ceturtdaļfinālus.