«Zemgale/LLU» pārspēj arī «Kurbadu», svin sesto panākumu pēc kārtas

Iepriekšējās sezonas "Optibet" Hokeja līgas (OHL) vicečempione "Zemgale"/LLU trešdien svinēja uzvaru regulārā čempionāta mačā, izcīnot sesto panākumu pēc kārtas. Jelgavnieki viesos ar rezultātu 5:2 pārspēja "Kurbads" komandu, kurai pērn zaudēja Latvijas čempionāta finālsērijā.

Viesus pirmā perioda 13.minūtē vadībā izvirzīja Artjoms Ogorodņikovs, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē Juris Upītis izlīdzināja rezultātu. Pēc nepilnām divām minūtēm Artūrs Homjakovs atjaunoja viesiem vadību, bet perioda vidū Mārtiņš Cipulis panāca 2:2. Turpmākajā mačā gaitā vārtus guva tikai viesi, izceļoties Ivanam Ribčikam, Valentīnam Feoktisovam un Juliānam Misjum.

"Zemgale"/LLU šosezon uzvarējusi četrās no piecām savstarpējām spēlēm.

Tikmēr graujošu uzvaru svinēja kopvērtējuma līdere "Mogo", kas savā laukumā ar 7:1  pārspēja turnīra pastarīti "Lido".

"Mogo" komandā pa diviem vārtiem guva Kārlis Ozoliņš un Vladmirs Mamonovs, bet pa vienam precīzam metienam bija Sergejam Teluškinam, Elvisam Želubovskim un Kasparam Saulietim, kurš izcēlās arī ar divām rezultatīvām piespēlēm. Viesiem goda vārtus guva Daniils Ļutovs.

Tāpat pie panākuma tika arī vicelīdere "Prizma", kas viesos ar 4:2 pārspēja "Liepāju".

Viesiem vārtus guva Miks Lipsbergs, Armands Bērziņš, Sergejs Pečura un Patriks Marcinkēvičs, bet mājiniekiem precīzi meta Aleksandrs Visockis un Dmitrijs Korņilovs.

OHL kopvērtējumā pirmā ar 57 punktiem 24 spēlēs ir "Mogo", bet 50 punkti 25 mačos ir "Prizmai". Aiz abām vadošajām komandām ar 44 punktiem 24 spēlēs ir "Zemgale"/LLU, bet tālāk ar 43 punktiem 25 mačos seko "Kurbads".

Tālāk ar 35 punktiem 23 mačos seko Hokeja skola "Rīga", sestā ar 22 punktiem 25 cīņās ir "Liepāja", kamēr četri punkti 24 spēlēs ir "Lido" vienībai.

OHL regulārajā čempionātā septiņas komandas aizvadīs sešu apļu turnīru, katrai vienībai nospēlējot pa 36 spēlēm. Pamatsacensības noslēgsies 2019.gada 2.martā.

Izslēgšanas mačos iekļūs četras labākās vienības.

Pusfinālu uzvarētāji tiks finālā, kur cīnīsies par zeltu, savukārt trešo vietu ieņems tā komanda, kas ieņems augstāku pozīciju regulārajā turnīrā. Čempionāta uzvarētājkomanda saņems ne tikai Latvijas čempionu kausu, bet arī iespēju pārstāvēt Latviju Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) rīkotajā Kontinentālajā kausā.

Iepriekšējās OHL sezonas finālā "Kurbads" sērijā ar 4-0 uzvarēja "Zemgale"/LLU vienību.