Latvijas čempionāts hokejā

Latvijas čempionāts hokejā. Pusfināls. 7. spēle. Tiešraide

Hokeja čempionāta pusfināla 3.spēle HK "Liepāja" - "Zemgale/LLU". Intervija ar Reini Demiteru

Hokeja čempionāta pusfināla 3.spēle HK "Liepāja" - "Zemgale/LLU". Spēles epizodes

«Zemgale/LLU» izvirzās vadībā Latvijas hokeja čempionāta pusfināla sērijā. Galvenie mirkļi

"Zemgale/LLU" trešdien viesos ar 4:1 uzvarēja HK "Liepāja" hokejistus Latvijas čempionāta pusfināla spēlē un izvirzījās vadībā sērijā. Cīņā līdz četrām uzvarām "Zemgale/LLU" ir vadībā 2:1.

Sērijā turpināsies ar ceturto spēli piektdien Liepājā.

Aleksandrs Novikovs atklāj rezultātu

Viesi izvirzījās vadībā pirmās trešdaļas priekšpēdējā minūtē. Ātrā uzbrukumā izcēlās Aleksandrs Novikovs, ar metienu no vārtu priekšas pārspējot liepājnieku vārtsargu Māri Jučeru.

Klāvs Veinbergs panāk 2:0

Pusminūti vēlāk pie netraucēta metiena no tuvas distances tika Klāvs Veinbergs un divkāršoja viesu pārsvaru.

Intervija ar Klāvu Veinbergu

Veinbergs pēc pirmās trešdaļas intervijā Latvijas Televīzijā teica, ka komanda spēlēja savu spēli un perioda beigās realizēja savus momentus. Viņš uzsvēra, ka veiksmīgam turpinājumam jāturpina būt aktīviem un jāīsteno savs spēles plāns.

Kristaps Roķis gūst "Zemgale/LLU" trešos vārtus

Veiksmīgu turpinājumu "Zemgale/LLU" sagādāja Kristaps Roķis, neilgi pēc pārtraukuma ar spēcīgu metienu vārtu tālajā augšējā stūrī panākot 3:0.

Edgars Kulda nodrošina "Zemgale/LLU" četru vārtu pārsvaru

Nevainojami uzbrukumu "Zemgale/LLU" izspēlēja četras minūtes pirms pēdējā pārtraukuma, un Edgars Kulda no vārtu priekšas ceturto reizi raidīja ripu tīklā.

Intervija ar Kristapu Roķi

"Zemgale/LLU" vārtus guvušais Roķis pēdējā pārtraukumā uzsvēra, ka komanda rūpīgi gatavojās sērijas trešajai spēlei. Viņš uzsvēra, ka arī pēc četru vārtu pārsvara iegūšanas nedrīkst atslābināties un trešajā periodā nav jāskatās uz rezultātu.

Ralfs Grinbergs gūst HK "Liepāja" prestiža vārtus

Pēdējā trešdaļā visbeidzot varēja uzgavilēt liepājnieku līdzjutēji - Ralfs Grinbergs realizēja skaitlisko pārsvaru, tiesa, tobrīd līdz spēles beigām atlika vairs tikai piecarpus minūtes.

Intervija ar Reini Demiteru

"Liepājas" kapteinis Reinis Demiters pēc spēles intervijā Latvijas Televīzijā uzsvēra, ka nākamajā mačā jau būs jauna diena un būs pilnīgi cits hokejs. Demiters atzina, ka komandai nākamajā spēlē jāuzlabo vārtu iespēju realizēšana, bet par pašatdeves trūkumu komandā nav ne mazākā pamata sūdzēties.

Intervija ar Arti Ābolu

Pirms spēles "Zemgale/LLU" galvenais treneris Artis Ābols intervijā Latvijas Televīzijā uzsvēra, ka komanda nedrīkst pelnīt tik daudz noraidījumus kā iepriekšējā spēlē, lai sekmīgi cīnītos par uzvaru. Abās komandās ir pulcēti jauni hokejisti, kas rāda bezkompromisa cīņu, un galvenais, lai tiesneši par katru sīkumu nenoraidītu spēlētājus, piebilda Ābols.

Intervija ar Edgaru Branci

Savukārt HK "Liepāja" treneris Edgars Brancis sacīja, ka liepājnieki iepriekšējā spēlē pieļāva daudz kļūdu, kas maksāja zaudējumu. Brancis pauda cerību, ka sērijā trešā spēle Liepājā pulcēs pilnas tribīnes un līdzjutēju atbalsts komandu dzīs uz priekšu.

Intervija ar Mihailu Vasiļonoku

HK "Liepāja" direktors Mihails Vasiļonoks pastāstīja, ka komandas plānus izslēgšanas turnīrā ietekmēja situācija, kurā negaidīti bija jāšķiras no sešiem Krievijas un Baltkrievijas spēlētājiem. Sešu aizbraukušo hokejistu vietā Liepājas klubam izdevās piemeklēt divus, taču Vasiļonoks cer, ka sevi komandas sastāvā spēs apliecināt spēlētāji, kas līdz šim bija otrā plāna lomās.

Intervija ar Aleksandru Cicurski

Arī pieredzējušais Liepājas treneris Aleksandrs Cicurskis atzina, ka sešu aizbraukušo spēlētāju "Liepājai" acīmredzami pietrūkst, bet viņš arī uzteica "Zemgale/LLU" par jauno hokejistu nozīmīgas izaugsmes nodrošināšanu.

Otrā pusfināla pārī "Olimp/Venta 2002" sērijā ar 2:1 ir vadībā pret "Mogo/LSPA".