«Zemgale/LLU» hokejisti zaudē Kontinentālā kausa otrajā mačā

Latvijas čempionvienība hokejā "Zemgale"/LLU sestdien Kārdifā IIHF Kontinentālā kausa trešās kārtas otrajā spēlē piedzīvoja neveiksmi, atvadoties no iespējas kvalificēties turnīra finālposmam. "Zemgale"/LLU E grupas spēlē ar rezultātu 0:2 atzina Francijas kluba Anžēras "Ducs" pārākumu.

Mača pirmajās četrās minūtē Francijas vienība nopelnīja divus mazākumus, taču jelgavniekiem neizdevās izmantot vairākumu. Spēles desmitajā minūtē pie noraidījuma tika Daniels Goršānovs.

Tikmēr otrajā periodā pirmos vārtus guva pretinieki, precīzam esot Zekam Turkvato. Īsi pēc tam divu minūšu noraidījumu nopelnīja Haralds Slišāns, taču Anžēras vienība neizmantoja skaitlisko pārsvaru.

Izšķirošās trešdaļas ievadā Latvijas komandai vēlreiz bija vairākums, kura laikā vārus gūt neizdevās. 54.minūtē noraidījumu nopelnīja Artūrs Homjakovs, ko šoreiz pretinieki veiksmīgi izmantoja, lai dubultotu pārsvaru, precīzam esot Evanam Kaulijam.

Piektdien pirmajā spēlē jelgavnieki ar 2:3 piekāpās Slovēnijas vienībai Jeseņices "Acroni" ar latviešu uzbrucēju Rūdolfu Polcu sastāvā, bet "Ducs" ar 1:3 atzina Kārdifas "Devils" pārākumu.

Svētdien noslēdzošajā mačā Jelgavas komanda tiksies ar britu komandu Kārdifas "Devils".

Jau ziņots, ka Latvijas speciālista Pētera Skudras trenētā Kazahstānas vienība Karagandas "Sarjarka" no dalības turnīrā atteicās, kas ļāva otrās kārtas grupu labākās otrās vietas īpašniecei "Acroni" tikt nākamajā kārtā.

Trešās kārtas F grupā no 18.līdz 20.novembrim Slovākijas pilsētā Nitrā spēkiem mērojas "Nitra", ukraiņu "Kremenčuk", "Asiago Hockey 1935" un Polijas klubs Aušvicas "Unia".

"Nitra" galvenais treneris ir latviešu speciālists Normunds Sējējs un vienību pārstāv arī uzbrucējs Filips Buncis, kamēr "Unia" rindās ir aizsargi Aleksandrs Jerofejevs un Kristaps Jākobsons.

Abu grupu divas labākās komandas iekļūs turnīra finālposmā.