HK "Zemgale/LLU" otrais sastāvs Latvijas čempionātā ar 3:2 apspēlē Lietuvas čempionus Viļņas "Punks"

Latvijas kamaniņu braucēji gatavojas Pasaules kausa posmam un Eiropas čempionātam Siguldas trasē

HK "Zemgale/LLU" otrs minimālais zaudējums Mestis līgas vicelīderei

«Zemgale/LLU» hokejisti Somijas līgā vēlreiz ar vienu vārtu starpību zaudē čempionvienībai

Latvijas hokeja čempioni "Zemgale"/LLU trešdien Somijas otrajā spēcīgākajā jeb "Mestis" līgā viesos Imatrā ar 2:3 piekāpās pērnās sezonas uzvarētājiem "Ketterä", piedzīvojot abu komandu spēlēs divās dienās otro neveiksmi.

Mājinieki pirmajā trešdaļā iekrāja divu vārtu pārsvaru, līdz Kristaps Roķis otrajā periodā rezultāta starpību samazināja. Gatis Gricinskis pēdējā trešdaļā panāca izlīdzinājumu, tomēr perioda vidū Jese Liuksiala laukuma saimniekiem guva izšķirošos vārtus.

Gricinskis pēc zaudējuma intervijā Latvijas Televīzijai atzina, ka komanda slikti sāka spēli, lai gan tam nebija iemeslu.  Savukārt "Zemgale/LLU" galvenais treneris Artis Ābols kritizēja spēlētājus par sliktu sniegumu pirmajā trešdaļā.

Abu komandu pirmajā spēlē Imatrā otrdien laukuma saimnieki bija pārāki ar 4:3.

"Zemgale/LLU" zaudē pirmajā spēlē pret "Ketterä"

"Zemgale/LLU" uzbrucējs Kristaps Roķis pēc pirmās spēles intervijā Latvijas Televīzijā atzina, ka komandā bija pārāk pavirša disciplīna, sapelnot liekus noraidījumus, kuru dēļ tika ielaisti divi vārti.

Latvijas komandai uz četrām "Mestis" spēlēm pievienojās HK "Mogo" aizsargs Dario Mackevics. Otrajā spēlē pret "Ketterä" nevarēja palīdzēt uzbrucējs Kristaps Kristiņš, kurš iepriekšējā mačā iedzīvojās rokas savainojumā.

"Dabūju glābt tēvzemi un bloķēt metienus. Neveiksmīgā vietā tieši uz rokas - dabūju iet nost no ledus," teica Kristiņš. "Kad aizbraukšu atpakaļ uz Latviju, uztaisīs rentgenu un noskaidros, kas tur ir."

"Mestis" līgas pamatturnīrā "Zemgale/LLU" četros apļos aizvadīs 52 spēles, pusi no tām aizvadot ledus hallē Jelgavā. Pēc 28 spēlēm "Zemgale/LLU" ar 23 punktiem turnīra tabulā ieņem pēdējo -14.- vietu.

"Zemgale/LLU" uzvar Latvijas līgas spēlē

"Zemgale/LLU" otrais sastāvs tikmēr trešdien Jelgavā ar 3:2 pārspēja Viļņas "Hockey Punks" Latvijas līgas spēlē.