«Zemgale/LLU» hokejisti Somijas līgā piedzīvo trešo zaudējumu pēc kārtas

Latvijas čempionvienība hokejā "Zemgale"/LLU piektdien "Mestis" līgā, kas ir Somijas pēc spēka otrā līga, zaudēja trešajā spēlē pēc kārtas. Jelgavas komanda izbraukumā ar rezultātu 1:3 piekāpās "Pellitat" vienībai.

Pirmajā trešdaļā laukuma saimniekiem vajadzēja tikai 29 sekundes, lai izvirzītos vadībā ar 1:0, vārtus gūstot Konstam Jākolam. Savukārt devītajā spēlēs minūtē pēc Iļjas Grekova divu minūšu noraidījuma "Pellitat" hokejisti izmantoja vairākumu, un ripu "Zemgale"/LLU vārtos raidīja Jūso Arola.

Otrā perioda sākumā deficītu samazināja Harijs Brants, kurš guva vārtus pēc Artūra Homjakova piespēles.

Mača izskaņā jelgavnieki vārtsargu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju, taču pretiniekiem izdevās pārtvert ripu un raidīt to tukšos vārtos, kad ar precīzu metienu pāri visam laukumam izcēlās Matiass Lentamaki.

"Zemgale"/LLU vārtus sargāja Ēriks Vītols, kurš atvairīja 21 no 24 metieniem, kamēr otrā laukuma galā Ētu Uotinens tika galā ar 22 ripām, kas lidoja viņa vārtu virzienā.

Pēc piecām aizvadītām spēlēm Jelgavas komanda ar izcīnītiem sešiem punktiem ieņem devīto vietu 14 komandu konkurencē.

Sestdien abas komandas spēkosies vēl vienu reizi.

Latvijas čempione "Mestis" līgas pamatturnīrā četru apļu turnīrā aizvadīs 52 spēles. 26 no šīm cīņām norisināsies "Zemgale/LLU" ledus hallē Jelgavā.

Pagājušajā sezonā par čempionvienību kļuva Imatras "Kettera", kas finālsērijā ar 4-1 pieveica "Kiekko-Espoo".

Jelgavas "Zemgale"/LLU 2021./2022.gada sezonā izcīnīja savu pirmo Latvijas čempionu titulu, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni "Olimp"/"Venta 2002".