«Zemgale/LLU» hokejisti pēcspēles metienos pagarina zaudējumu sēriju Somijas līgā

Latvijas hokeja čempioni "Zemgale/LLU" trešdien Somijas otrajā spēcīgākajā jeb "Mestis" līgā viesos ar 3:4 pēcspēles metienos piekāpās Keurū "KeuPa", piedzīvojot abu komandu spēlēs divās dienās otro neveiksmi, liecina rīkotāju informācija.

"Zemgale/LLU" gan izcīnīja punktu par neizšķirtu pamatlaikā, tomēr cieta astoto neveiksmi pēc kārtas.

Kristaps Roķis un Harijs Brants otrajā trešdaļā nodrošināja "Zemgale/LLU" divu vārtu pārsvaru, tomēr mājinieki līdz pēdējās trešdaļas vidum atjaunoja neizšķirtu. Ričards Bernhards vēlreiz vadībā izvirzīja Latvijas komandu, taču Jūso Heikile piecas minūtes pirms pamatlaika beigām rezultātu atkal līdzsvaroja.

Pēcspēles metienos mājiniekiem vienīgos vārtus guva Mīro Linjala, turpretim viesi palika tukšā.

Abu komandu pirmajā spēlē otrdien laukuma saimnieki bija pārāki ar 3:2.

"Mestis" līgas pamatturnīrā "Zemgale/LLU" četros apļos paredzētas 52 spēles, pusi no tām aizvadot ledus hallē Jelgavā. Pēc 32 spēlēm "Zemgale/LLU" ar 24 punktiem turnīra tabulā ieņem pēdējo -14.- vietu.

Ieskats "Zemgale/LLU" - HK "Prizma" spēlē

Savukārt "Zemgale/LLU" otrais sastāvs trešdien mājās Latvijas virslīgas spēlē ar 1:5 piekāpās HK "Prizma" hokejistiem.