«Zemgale/LLU» hokejisti pārtrauc čempionu HK «Mogo» uzvaru sēriju

Sešu uzvaru sērija sestdien pārtrūka Latvijas hokeja čempioniem HK "Mogo", kas mājās ar 0:6 atzina "Zemgale/LLU" pārākumu, liecina organizatoru informācija.

(papildināts pēc dienas visu spēļu noslēguma)
Jelgavas komandā divus vārtus guva Sebastians Janda.

Divu vārtu pārsvaru "Zemgale/LLU" nodrošināja pirmajā trešdaļā, otrajā periodā Janda panāca 3:0, bet vēl trīs ripas mājinieku vārtos nonāca pēdējā periodā.

"Olimp" - "Kurbads" spēles apskats

Līderu tuvāko sekotāju cīņā HK "Olimp" ar 6:2 savā laukumā uzveica "Kurbadu".

Iespējams, lielais atbildības slogs traucēja spēlēt atraisīti un pirmās 20 minūtes pagāja bez vārtu guvuma. Toties otrajā periodā apmēram deviņās minūtēs “Olimp” hokejisti guva trīs vārtus pēc kārtas. Ar rezultatīviem metieniem izcēlās Georgijs Pujacs, Kirils Galoha un Ričards Puriņš. Perioda beigās “Kurbada” uzbrucējs Jānis Straupe vienus vārtus gan atguva. Pēdējā trešdaļā, kad ripa ceturto reizi pabija “Kurabada” vārtos, tika nomainīts vārtsargs – Denija Romanovska vietā stājas Uldis Čalpa. Tas gan neko būtiski nemainīja. “Olimp” spēlētājs Emīls Ezītis panāca 5:1, bet Nikolajs Jeļisejevs, gūstot savus otros vārtus spēlē, arī 6:1. Vēl gan “Kurbads” atbildēja ar vienu rezultatīvu metienu, bet spēles likteni, tas nemainīja. Uzvara ļāva “Olimp” vienpersoniski nostiprināties otrajā vietā aiz līderiem “Liepājas” hokejistiem.

Savukārt "Dinaburga" mājās ar 2:3 pagarinājumā atzina "Prizma/IHS" pārākumu, bet dienas pirmajā spēlē turnīra līderi HK "Liepāja" viesos ar 2:3 pēcspēles metienos zaudēja HS "Rīga".

Latvijas čempionātā šosezon piedalās astoņas komandas, kas regulārajā sezonā izspēlēs piecus apļus, pēc kuriem sešas labākās vienības iekļūs izslēgšanas turnīrā. Pirmo divu vietu ieguvēji uzreiz tiks pusfinālā, bet pārējās sešinieka komandas noteiks vēl divus pusfinālistus.