Latvijas čempionāta fināls hokejā. 4. spēle. HK "Olimp/Venta 2002" - HK "Zemgale/LLU". Tiešraide
Hokeja čempionāta fināla 2.spēle "Zemgale/LLU" - "Olimp/Venta 2002". Intervija ar Patriku Ozolu

Hokeja čempionāta fināla 2.spēles "Zemgale/LLU" - "Olimp/Venta 2002" epizodes

«Zemgale/LLU» hokejisti panāk divu uzvaru pārsvaru zelta finālsērijā. Svarīgākie mirkļi

"Zemgale/LLU" trešdien mājās ar 3:2 pagarinājumā pārspēja "Olimp/Venta 2002" hokejistus un panāca divu uzvaru pārsvaru Latvijas čempionāta finālsērijā. Čempionu kausa iegūšanai vajadzīgas četras uzvaras, un "Zemgale/LLU" ir nogājusi pusi ceļa, sērijā panākot 2:0.

"Olimp/Venta 2002" spēles pirmajā pusē nodrošināja divu vārtu pārsvaru, savukārt "Zemgale/LLU" aktīvāk aizvadīja mača atlikušo daļu un pamatlaikā panāca izlīdzinājumu, bet uzvaras vārtus pagarinājumā pēc solo manevra guva Edgars Kulda.

Edgars Kulda gūst "Zemgale/LLU" uzvaras vārtus

"Olimp/Venta 2002" ātri izvirzījās vadībā un ar spēka spiedienu neļāva pretiniekiem līdz pēdējai trešdaļai iegūt iniciatīvu.

"Olimp/Venta 2002" atklāj rezultātu

Sandis Grīnbergs 3.minūtē vārtu priekšā nekavējās raidīt tīklā vārtsarga Ērika Vītola atsisto ripu.

Intervija ar Sandi Grīnbergu

Uzbrucējs Grīnbergs pārtraukumā Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka vārtu guvuma epizodē izdevās noķert pretiniekus uz maiņas brīdi. Grīnbergs piebilda, ka otrajā trešdaļā jāspēlē uzmanīgi, lai neļautu pretiniekiem izveidot bīstamus uzbrukumus.

"Olimp/Venta 2002" panāk 2:0 pārsvaru

Reiņa Mārtiņa Lejnieka realizētais skaitliskais vairākums otrajā trešdaļā ļāva viesiem divkāršot pārsvaru.

"Zemgale/LLU" samazina rezultāta starpību

Jelgavas halli piepildījušie līdzjutēji uzgavilēja trīsarpus minūtes pirms otrā perioda beigām - ilgu "Zemgale/LLU" uzbrukumu ar metienu jau tukšu vārtu stūrī noslēdza Roberts Jekimovs.

Intervija ar Klāvu Veinbergu

"Zemgale/LLU" uzbrucējs Klāvs Veinbergs pēc otrās trešdaļas intervijā Latvijas Televīzijā atzina, ka komandai neizdevās izmantot savas iespējas uzbrukumā tik labi kā iepriekšējā spēlē, bet trešajā periodā vēl varēs vērst situāciju par labu. Tomēr svarīgi, ka vismaz vienus vārtus "Zemgale/LLU" izdevās atgūt, piebilda Veinbergs.

"Zemgale/LLU" panāk izlīdzinājumu

Laukuma saimniekiem trešā periodā bija iespēja divreiz pēc kārtas spēlēt vairākumā, un otro Georgija Pujaca noraidījumu vārtu guvumā pārvērta Roberts Petrovičs, panākot 2:2.

Izlīdzinājusi rezultātu, "Zemgale/LLU" aktīvāk uzbruka, savukārt "Olimp/Venta 2002" spēlētāji nepalaida garām iespējas pretiniekus paprovocēt, tādējādi abām komandām uzturot spraigu gaisotni līdz pamatlaika beigām.

Intervija ar Patriku Ozolu

Mājinieku aizsargs Patriks Ozols pēc pamatlaika intervijā Latvijas Televīzijā uzteica komandu par panākto izlīdzinājumu. Viņš prognozēja, ka pagarinājumā laukumā vairāk valdīs tehnisks hokejs.

Pagarinājums noslēdzās jau 3.minūtē - Kulda ieguva ripu pie apmales, pa gala līniju aizkļuva līdz vārtiem un pārspēja Rūdolfu Lazdiņu, kam pēc spēles epizodes bija jāizlīdzas ar spēlētāja nūju vārtsarga nūjas vietā.

Intervija ar Edgaru Kuldu

Kulda pēc uzvaras intervijā Latvijas Televīzijā uzsvēra, ka "Zemgale/LLU" nospēlēja ar lielu mērķtiecību un panāca savu. Mājiniekiem ļoti palīdzējuši otrajā trešdaļā gūtie vārti, kas nostiprināja pārliecību par sevi. Kulda arī uzteica komandu atbalstošos līdzjutējus.

"Jelgava par mums fano, esam ļoti priecīgi, ka varam dot viņiem to, ko viņi grib," teica Kulda.

Sērijas turpinājumā nākamās divas spēles notiks 8. un 11.aprīlī "Olimp/Venta 2002" mājvietā.

Intervija ar Imantu Legzdu

"Olimp/Venta 2002" treneris Imants Legzda pirms cīņas intervijā Latvijas Televīzijā teica, ka sērijā otrais mačs jau būs pavisam cita spēle, un komandai jācenšas realizēt savas iespējas. Legzda uzsvēra, ka jācenšas spēlēt agresīvāk nekā zaudētajā pirmajā mačā.

Intervija ar Arti Ābolu

Savukārt "Zemgale/LLU" galvenais treneris Artis Ābols sacīja, ka savā laukumā jāspēlē drošāk, jo iepriekšējā mačā laba realizācija gan ļāva sasniegt vēlamo rezultātu, bet spēles sākums neizdevās.

Pusfinālā abas komandas iespēju pretendēt uz čempionu lauriem izcīnīja sešās spēlēs - "Zemgale/LLU" pārspēja HK "Liepāja" hokejistus, savukārt "Olimp/Venta 2002" pieveica "Mogo/LSPA" vienību.

Abi finālisti cīņā par zeltu tiekas otro gadu pēc kārtas - pērn pārliecinošu uzvaru četrās spēlēs izcīnīja "Olimp/Venta 2002".