LČ volejbolā. 4.finālspēle. RTU/Robežsardze-Jūrmala - Jēkabpils Lūši

LČ volejbolā finālā Jēkabpils Lūši pieveic RTU/Robežsardze-Jūrmala un pagarina sēriju

Latvijas hokeja virslīga. "Mogo/LSPA" 1:2 HK "Zemgale/LLU"

«Zemgale/LLU» hokejisti pagarinājumā iemet uzvaras vārtus, iekļūst finālā

Frenkam Razgalam gūstot uzvaras vārtus pagarinājumā, "Zemgale"/LLU komanda ceturtdien svinēja uzvaru "Optibet" Hokeja līgas (OHL) pusfināla sestajā spēlē un iekļuva finālā. Jelgavnieki viesos ar rezultātu 2:1 pārspēja "Mogo"/LSPA komandu, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 4-2.

Finālā "Zemgale"/LLU spēkosies ar "Olimp/Venta 2002" komandu.

Jau spēles otrajā minūtē pēc mājinieku kļūdas savā zonā 1:0 panāca Razgals, kuram asistēja Roberts Jekimovs. Nākamajā minūtē Jānis Ozoliņš pēc veiksmīga reida izlīdzināja rezultātu.

Turpmākajās pamatlaika 57 minūtēs vārti netika gūti un cīņa turpinājās pagarinājumā. Tā piektajā minūtē Razgals izrāva viesiem uzvaru un ieveda Jelgavas komandu finālā.

Otrā pusfinālā "Olimp"/"Venta 2002" ar 4-1 pārspēja "Liepāju".

2020./2021.gada sezonā OHL spēlē "Mogo"/LSPA, "Olimp"/"Venta 2002", "Zemgale"/LLU, Hokeja skola "Rīga", Daugavpils "Dinaburga", "Prizma"/IHS un "Liepāja".