Baltijas līgas spēle basketbolā sievietēm "BJBS Rīga juniores/LU" - "RSU"

Sergeja Žoltoka piemiņas turnīrs hokejā

Mestis hokeja līgas spēle "Zemgale/LLU" - "IPK"

«Zemgale/LLU» hokejisti mājās zaudē Somijas līgas mačā

Latvijas čempionvienība hokejā "Zemgale"/LLU piektdien piedzīvoja zaudējumu Somijas pēc spēka otrās līgas jeb "Mestis" spēlē. Jelgavnieki savā laukumā ar rezultātu 2:4 atzina Īsalmi "Peli-Karhut" (IPK) pārākumu.

Pirmos vārtus "Zemgale"/LLU komandai guva Roberts Baranovskis, kurš mača 16. minūtē panāca 1:0, bet spēles turpinājumā pretinieki guva četrus bezatbildes vārtus. Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Rainers Rullers realizēja vairākumu, taču no zaudējuma zemgalieši neizglābās.

IPK rindās 23 gadus vecais latviešu aizsargs Roberts Kaļķis laukumā bija 22 minūtes un 47 sekundes – visvairāk no viesu hokejistiem. Kaļķis četrreiz meta pa vārtiem un cīņu pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Sestdien abas komandas aizvadīs vēl vienu maču.

Jelgavas komanda ar izcīnītiem 16 punktiem 17 spēlēs ieņem 12. vietu 14 komandu konkurencē, kamēr IPK ar 40 punktiem 19 cīņās ir trešā.

Latvijas čempione "Mestis" līgas pamatturnīrā četros apļos aizvadīs 52 spēles. 26 no šīm cīņām norisināsies "Zemgale/LLU" ledus hallē Jelgavā.

Pagājušajā sezonā par Somijas otras spēcīgākās līgas čempionvienību kļuva Imatras "Kettera", kas finālsērijā ar 4-1 pieveica "Kiekko-Espoo".

Jelgavas "Zemgale"/LLU 2021./2022. gada sezonā izcīnīja savu pirmo Latvijas čempionu titulu, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni "Olimp"/"Venta 2002".