«Zemgale/LLU» hokejisti Liepājā gūst trešo uzvaru, pietuvojas finālam. Galvenie notikumi

"Zemgale/LLU" piektdien viesos ar 3:1 pārspēja HK "Liepāja" hokejistus un Latvijas čempionātā pietuvojās iekļūšanai finālā. Cīņā līdz četrām uzvarām "Zemgale/LLU" pusfināla sērijā ir vadībā ar 3:1 un nākamajā mačā var nodrošināt dalību cīņā par čempionu titulu.

Sērijā piektā spēle ir paredzēta svētdien Jelgavā.

Liepājniekiem laukumā netrūka enerģijas un mājinieki atklāja rezultātu, tomēr "Zemgale/LLU" spēja rezultātu līdzsvarot un pēdējās trešdaļas vidū Roberts Jekimovs vairākumā guva uzvaras vārtus. Trešo ripu viesi raidīja jau tukšos Liepājas komandas vārtos.

Laukuma saimnieki pirmajā trešdaļā divas reizes spēlēja skaitliskajā vairākumā, bet nespēja atrast ripai ceļu Ērika Vītola sargātajos vārtos un rezultāts palika nemainīgs.

Intervija ar Klāvu Plānicu

HK "Liepāja" uzbrucējs Klāvs Plānics pirmajā pārtraukumā intervijā Latvijas Televīzijā uzsvēra, ka mājinieki spēlē agresīvi un ātri, jo zina, ka sērija ir iedzinējos un vairs nav kur atkāpties. Spēles turpinājumā vajadzīgs spiediens uz pretinieku vārtiem, lai atklātu rezultātu, sacīja Plānics.

HK "Liepāja" atklāj rezultātu

Līdzjutēju aktīvi atbalstītie liepājnieki sparīgāk uzbruka arī otrajā trešdaļā un sešas minūtes pirms perioda beigām Ralfs Grinbergs atklāja rezultātu, raidot tīklā Vītola atsisto ripu.

"Zemgale/LLU" panāk 1:1

Līdzīgā situācijā pusotru minūti pirms pārtraukuma viesi revanšējās - neizšķirtu atjaunoja Kristers Brauns.

Intervija ar Kristeru Braunu

"Zemgale/LLU" pietrūkst ātruma un spēka spēles, kas jāpieliek trešajā periodā, lai izcīnītu uzvaru, pārtraukumā intervijā Latvijas Televīzijā teica Brauns.

Intervija ar Renāru Kamergrauzi

Piecu spēļu diskvalifikācijas dēļ HK "Liepāja" nevar palīdzēt uzbrucējs Renārs Kamergrauzis, kurš intervijā Latvijas Televīzijā teica, ka komandai vajadzīga agresīvāka spēle un labāka savu iespēju realizēšana. Viņš uzteica gaisotni Liepājas hallē, kur līdzjutēju atbalsts mājinieku komandai ir lieliski jūtams.

"Zemgale/LLU" gūst savus otros vārtus

Trešā perioda vidū vadību pārņēma "Zemgale/LLU" - ilgstošu skaitliskā vairākuma izspēli ar precīzu metienu noslēdza Roberts Jekimovs.

"Zemgale/LLU" gūst trešos vārtus

HK "Liepāja" vairāk nekā divarpus minūtes pirms mača beigām nomainīja vārtsargu pret laukuma spēlētāju, ko izmantoja Klāvs Veinbergs, trāpot tukšos vārtos.

Intervija ar Robertu Jekimovu

Uzvaras vārtu autors Jekimovs pēc beigu svilpes atzina, ka "Zemgale/LLU" ne visai labi sāka spēli, bet komandu pavilka vārtsargs  Ēriks Vītols un vēlāk izdevās sniegumu uzlabot. Jekimovs uzsvēra, ka izslēgšanas spēles vienmēr ir īpašas, tādēļ svētdien nākamajā mačā viss sāksies no jauna, un cīņasspars būs pats svarīgākais.

Intervija ar Edgaru Branci

HK "Liepāja" treneris Edgars Brancis pirms spēles intervijā Latvijas Televīzijā uzsvēra, ka komandai jābūt agresīvākai un  vairāk jāmet vairāk pa vārtiem, jo ar vieniem gūtiem vārtiem uzvarēt ir ļoti sarežģīti. Liepājas komandā visi ir labā noskaņojumā, jo apzinās, ka sērija vēl nebūt nav zaudēta, piebilda Brancis.

Otrā pusfināla pārī "Olimp/Venta 2002" un "Mogo/LSPA" cīņā pēc četrām spēlēm ir neizšķirts 2:2.