«Zemgale/LLU» hokejisti asumiem bagātā spēlē pārspēj «Liepāju», izlīdzina rezultātu sērijā. Spilgtākie notikumi

Latvijas Hokeja līgas pusfināla otrajā spēlē Jelgavā HK "Zemgale/LLU" uzņēma HK "Liepāja". Asumiem un noraidījumiem bagātā spēle noslēdzās vien pagarinājumā, ar 4:3 "Zemgale/LLU" gūstot panākumu. Rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuvis 1-1.

Uzvaras vārtus guva papildlaika astotajā minūtē guva Patriks Ozols.

Ozols gūst vārtus pagarinājumā

Jau spēles trešajā minūtē "Liepāja" atklāja rezultātu, precīzam esot lietuvietim Markam Kaļeiņikovam.

"Liepāja" atklāj rezultātu

Vien pāris sekundes bija nepieciešamas mājiniekiem, lai atgrieztu līdzsvaru uz tablo. Vārtus guva Aleksis Ostaņkovičs.

"Zemgale/LLU" panāk 1:1

Arī turpinājumu abas komandas nebija gatavas piekāpties ne centimetru uz laukuma, vairākkārt spēlētajiem iesaistoties asumos.

Trešdaļas vidusdaļā HK "Liepāja" tika pie iespējas spēlēt piecatā pret trim. Kurzemes vienība ātri vien ripu nogādāja mājinieku vārtos, taču tiesneši ilgstoši izvērtēja, vai vārti gūti atbilstoši noteikumiem. Aplūkojuši video atkārtojumu, soģi lēma, ka Kristapa Nīmaņa vārtu guvums jāskaita.

"Liepāja" otro reizi izvirzās vadībā

Pie iespējas spēlēt vairākumā tika arī "Zemgale/LLU". Līdz ar vairākuma beigām Kristapam Roķim izdevās otro reizi izlīdzināt rezultātu.

Jelgavas atgriež līdzsvaru uz tablo

Pēc 20 spēlētām minūtēm "Zemgale/LLU" kapteinis Artūrs Ozoliņš norādīja, ka komanda šoreiz spēli uzsākusi gatavāka nekā pirmajā mačā. Viņš teica, ka komandai jāturpina darīt iesāktais, lai tiktu pie panākuma.

Saruna ar Ozoliņu

Otro trešdaļu vairākumā iesāka mājinieki, kam izdevās pirmo reizi izvirzīties vadībā. To panāca Edgars Kulda.

Kulda panāk 3:2

Asumi turpinājās arī pēc vārtu guvuma, asi nospēlējot Renāram Kamergrauzim. Tas izraisīja pamatīgu burziņu un saķeršanos starp abu vienību spēlētajiem.

Noraidījumi bija arī spēles turpinājumā, taču rezultāts nemainījās līdz pat pašai trešdaļas izskaņai, kad "Liepājas" hokejistam Mārim Miezim izdevās rezultātu izlīdzināt.

Miezis izlīdzina rezultātu

Pēc vārtu guvuma Miezis norādīja, ka izdevās izpildīt trenera uzdevumu. Viņš arī neslēpa, ka pēdējā trešdaļā sagaida asa spēle.

Mieža komentārs pēc otrā perioda

Trešajā periodā komandas turpināja uzņemto kursu, regulāri asi nospēlējot un saņemot noraidījumus. Neilgi pirms pamatlaika beigām agresīvi jelgalvnieku vārtu priekšā nospēlēja viesi, kas ar kontaktu iestūma ripu vārtos. Tiesneši gan lēma, ka šis vārtu guvums nav jāskaita.

Pagarinājuma astotajā minūtē mājinieki guva vārtus, izlīdzinot rezultātu sērijā.

Saruna ar Latvijas hokeja valstsvienības treneri Hariju Vītoliņu

Pirms spēles mājinieku treneris Artis Ābols norādīja, ka zaudējums pirmajā spēlē tika piedzīvots dažādu nianšu dēļ.

Ābola komentārs pirms spēles

Savukārt "Liepājas" treneris Edgars Brancis norādīja, ka komandai ir pilnībā gatava, par spīti tam, ka uz otro spēli pēc kārtas ceļā jāpavada divas stundas.

Saruna ar treneri Branci

Abas komandas pirmo savstarpējo sērijas spēli aizvadīja sestdien, papildlaikā ar 2:1 uzvaru svinot HK "Liepāja".

Regulārajā sezonā komandas savstarpēji spēkojās sešas reizes, abām komandām uzvarot pa trim reizēm. Regulāro sezonu ''Zemgale/LLU'' noslēdza 2. vietā, "Liepājai" esot trešajiem.

Otrā pusfināla pārī tiekas HK "Mogo/LSPA" un "Olimp/Venta 2002". Pēc divām spēlēm rezultāts ir neizšķirts 1-1.

Saistībā ar Latvijas Hokeja federācijas lēmumu, Krievijas un Baltkrievijas hokejisti nevar spēlēt Latvijas čempionātā.