«Zemgale/LLU» arī otrajā spēlē Somijas līgā pārspēj «Pellitat» hokejistus

Latvijas čempionvienība hokeja "Zemgale"/LLU sestdien "Mestis" līgā, kas ir Somijas pēc spēka otrā līga, aizvadot otro maču, tika pie panākuma. Jelgavnieki savā laukumā ar rezultātu 4:2 otro dienu pēc kārtas uzvarēja "Pellitat", kas iepriekšējā sezonā "Mestis" regulārajā čempionātā ieņēma 13. vietu 14 komandu konkurencē.

Viesu komanda izvirzījās vadībā astotajā minūtē, kad vārtus guva Matiass Lentemeki, bet 18. minūtē rezultātu izlīdzināja Roberts Petrovičs, kurš guva vārtus pēc Rainera Rullera piespēles.

Otrās trešdaļas devītajā minūtē Gricinskis guva vēl vienu vārtus, panākot 2:1, taču noslēdzošajā periodā Somijas hokejistiem vajadzēja vien 15 sekundes, lai rezultāts atkal būtu neizšķirts, precīzam esot Lentemeki.

50. minūtē Jelgavas komandai izdevās izmantot vairākumu, un vārtus pēc Renāra Kārkla piespēles guva Artūrs Homjakovs. Pēdējā minūtē, pretiniekiem spēlējot ar sešiem laukuma spēlētājiem, ceturto ripu Somijas vienības vārtos raidīja Daniels Andersons.

"Zemgale"/LLU vārtus otro dienu pēc kārtas sargāja Ēriks Vītols, kurš tika galā ar 25 metieniem, kamēr otrā laukuma galā vārtu drošība bija uzticēta Ētu Uotinenam, kurš atvairīja 26 metienus pa viņa sargātajiem vārtiem.

Jau ziņots, ka piektdien pirmajā savstarpējā spēlē jelgavnieki izcīnīja uzvaru ar 4:3.

"Zemgale"/LLU turpinājumā viesos 4. un 5. oktobrī spēlēs ar pagājušās sezonas vājāko vienību Tamperes "KooVee".

Latvijas čempione "Mestis" līgā aizvadīs četru apļu turnīru, kopumā 52 spēles regulārajā čempionātā. 26 no šīm cīņām norisināsies "Zemgale/LLU" ledus hallē Jelgavā. Somijas otrajā spēcīgākajā līgā sacentīsies 14 komandas.

Pagājušajā sezonā par čempionvienību kļuva Imatras "Kettera", kas finālsērijā ar 4-1 pieveica "Kiekko-Espoo".

Jelgavas "Zemgale"/LLU 2021./2022. gada sezonā izcīnīja savu pirmo Latvijas čempionu titulu, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni "Olimp"/"Venta 2002".