Visu laiku ceturtajā garākajā NHL mačā «Blue Jackets» piekāpjas «Lightning»

Divarpus stundu trillerī otrdien latviešu vārtsargu pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" ar 2:3 piekāpās Tampabejas "Lightning". Uzvarētājs tika noskaidrots vien piektā papildlaika vidū, tādējādi komandām aizvadot ceturto visu laiku garāko Nacionālās Hokeja līgas (NHL) spēli vēsturē. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 0-1.

Spēles kopējais garums bija divas stundas, 30 minūtes un 27 sekundes, kas ir tikai par 26 minūtēm mazāk nekā NHL garākās spēles rekords.

"Blue Jackets" vārtu drošība šajā mačā tika uzticēta komandas pirmajam numuram somam Jūnasam Korpisalo, kamēr rezervē bija Matīss Edmunds Kivlenieks. Somijas vārtsargs atvairīja 85 no 88 metieniem jeb 96,6%.

Jau ziņots, ka Elvis Merzļikins guvis savainojumu, kura nopietnību klubs neizpauž.

Divreiz šajā mačā vadībā izvirzījās Kolumbusas vienība, taču sērijas favorītu uz papīra pierādīja savu statusu, atspēlējoties un novedot maču līdz pozitīvam iznākumam.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Pēc spēles komandas treneris Džons Tortorella norādīja, ka jāturpina skatīties uz priekšu, jo šī bija tikai pirmā spēle. "Atjaunosimies un gatavosimies nākamajam mačam," teica treneris.

Nākamā savstarpējā spēle komandām paredzēta ceturtdien.

Cīņu par Stenlija kausu turpina 16 komandas. Atšķirībā no kvalifikācijas kārtas, lai iekļūtu nākamajā kārtā nepieciešamas četras uzvaras.