Visas latviešu pārstāvētās NHL komandas piedzīvo zaudējumu

Otrdiena neveiksmīga bija latviešu pārstāvētajām Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienībām, visām zaudējot regulārās sezonas spēlēs. Latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins laukumā devās pēc maiņās, taču neglāba Kolumbusas "Blue Jackets" no zaudējuma Arizonas "Coyotes" (3:6). Rūdolfa Balcera Floridas "Panthers" ar 2:4 zaudēja Čikāgas "Balckhawks", kamēr Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres" ar 1:5 piekāpās Sietlas "Kraken". Tikmēr Pitsburgas "Penguins" bez Teodora Bļugera ierindā ar 1:4 zaudēja Kalgari "Flames", liecina NHL informācija.

Merzļikins komandas zaudējumā laukumā devās otrā perioda izskaņā, kad rezultāts jau bija 0:4. Latviešu vārtsargs sev atvēlētajā laikā atvairīja piecus no sešiem metieniem jeb 83,3%.

Pirms Merzļikina vārtus sargāja Daniils Tarasovs, kurš atvairīja astoņus no 12 metieniem jeb 66,7%.

Visas spēles gaitā "Coyotes" veica vien 19 metienus, taču ar to bija gana, lai gūtu sešus vārtus. Pēdējais precīzais metiens tika raidīts neaizsargātos vārtos.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Arizoanas "Coyotes" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Citā spēlē Balcers spēlēja 16 minūtes (16:14), no kurām četras minūtes (4:15) skaitliskajā vairākumā. Liepājnieks sev atvēlētajā laikā pa vārtiem nemeta, bet pielietoja spēka paņēmienu. Viņš spēli noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Arī šajā spēlē latvieša pārstāvētā vienība uzbruka vairāk, izpildot 31 metienu. Uz to "Blackhawks" atbildēja ar 22 metieniem, ar ko bija gana, lai uzvarētu ar 4:2.

Čikāgas "Balckhawks" un Floridas "Panthers" mača epizodes

Girgensons uz ledus bija 11 minūtes (11:15), no kurām nepilnas divas (1:43) skaitliskajā mazākumā. Latvietis pa vārtiem nemeta, bet uzvarēja 86% iemetienu. Spēli viņš noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Bufalo komandai šis bija pirmais zaudējums pēdējās četrās spēlēs.

Savukārt "Penguins" komandas zaudējumā nespēlēja latviešu uzbrucējs Bļugers. Viņš šosezon vēl ne reizi nav bijis pieteikumā, jo turpina atkopties no ķermeņa augšdaļas savainojuma.

Pitsburgas "Penguins" un Kalgari "Flames" spēlēs spilgtākās epizodes

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar deviņiem punktiem septiņās spēlēs ieņem trešo vietu NHL Austrumu konferencē. Identiska bilance ir pozīciju zemāk esošajām panterām. Vēl vienu vietu zemāk ir "Sabres", kas sešās spēlēs iekrājuši astoņus punktus. Tikmēr "Blue Jackets" ar sešiem punktiem astoņās spēlēs ir priekšpēdējā 15. vietā.