Vienu vārtu starpība Bufalo «Sabres» maksā zaudējumu Stenlija kausa īpašniekiem

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" piektdien viesos ar 1:2 piekāpās pašreizējiem Stenlija kausa īpašniekiem Vašingtonas "Capitals" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucējs rezultativitātes punktus neguva, bet nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Girgensons spēlēja 12 minūtes (12:20) un divas reizes meta pa vārtiem.

Rezultātu "Capitals" atklāja otrajā trešdaļā, kad precīzs bija Čandlers Stīvensons. Izlīdzinājumu trešā perioda vidū panāca Johans Larsons, tomēr septiņas minūtes pirms beigu svilpes Toms Vilsons mājiniekiem guva uzvaras vārtus.

"Sabres" ar 36 spēlēs gūtiem 45 punktiem atkāpās uz 4.vietu Austrumu konferencē, palaižot garām Vašingtonas klubu. Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs jau sestdien mājās pret Anaheimas "Ducks".

Girgensons sezonā 33 spēlēs ir guvis trīs vārtus un izcēlies ar piecām rezultatīvām piespēlēm.