Priekšpēdējā pārbaudes spēlē Latvijas hokeja valstsvienība svētdien Vācijas pilsētā Bītingheimā ar rezultātu 4:3 papildlaikā uzvarēja Vācijas izlasi, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu atklāja aizsargs Arturs Kulda, kurš spēles 14. minūtē meistarīgi un neatvairāmi raidīja ripu Tomasa Greisa sargātajos vārtos.

Arturs Kulda atklāj spēles rezultātu

Arī otrā trešdaļa ievirzījās Latvijas izlasei labvēlīgā gultnē – perioda sestajā minūtē rezultatīvs bija aizsargs Uvis Jānis Balinskis, panākot rezultātu 2:0.

Uvja Jāņa Balinska vārtu guvums

Tomēr trešdaļas pašās beigās  Vācijas izlasei izdevās samazināt vārtu starpību – Markusam Kingam izdevās raidīt ripu Elvja Merzļikina sargātajos vārtos.

Vācijas izlase samazina vārtu starpību

Trešajā trešdaļā Vācijas hokejisti aktīvi mēģināja izlīdzināt rezultātu, taču Merzļikina vārtu cietoksnis uzbrukumus izturēja. Tomēr tad tika pieņemts lēmums nomainīt Latvijas izlases vārtsargus - Elvja vietā stājās Jānis Kalniņš.

Dažas minūtes, un Vācijas izlasei diezgan kuriozā veidā izdevās izlīdzināt vārtu starpību.

Vācijas izlase izlīdzina rezultātu 2:2

Minūti un 16 sekundes līdz pamatlaika beigām skaists vārtu guvums Gunāram Skvorcovam, un Latvija atkal vadībā.

Gunārs Skvorcovs izvirza Latviju vadībā

Šāds iznākums Vācijas izlasi nebūt neapmierināja, un vārtsargs tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju un... pašā spēles izskaņā Vācijai izdevās izlīdzināt rezultātu 3:3.

Vācijas izlase atkal izlīdzina rezultātu

Papildlaikā Latvija palika vairākumā un šo iespēju izdevās realizēt Robertam Bukartam, kurš bija uzvaras gola autors.

Roberts Bukarts gūst uzvaras vārtus

Jau pirmdien Latvijas hokeja izlase aizvadīs pēdējo no desmit pārbaudes spēlēm. Spēles tiešraide LTV7 plkst. 19.00.

Pasaules čempionāts hokejā sāksies 5. maijā Ķelnē un Parīzē. Latvijas hokeja izlase spēles aizvadīs Ķelnē, krustojot nūjas ar Dānijas, Slovākijas, Itālijas, Zviedrijas, ASV, Krievijas un Vācijas hokejistiem.