Lai gan vēl pirms nedēļas šķita, ka pietiks ar četrām spēlēm Latvijas hokeja čempiona noskaidrošanai, tomēr “Kurbads” ir parādījis zobus un finālsēriju izvilcis maksimālu garu, pēc zaudējuma sērijā 0-3 panākot izlīdzinājumu 3-3. Proti, pirmdien finālsērijas sestajā spēlē “Kurbads” visnotaļ asā un pat asiņainā cīņā uzvarēja ar rezultātu 4:1, liecina organizatoru informācija.

Visai aktīvi pirmo trešdaļu iesāka “Kurbads”. Jau astotajā minūtē spēles rezultātu atklāja Toms Hartmanis.

Toma Hartmaņa vārtu guvums

Bet vēl pēc dažām sekundēm ar vārtu guvumu izcēlās Juris Upītis.

Jura Upīša vārtu guvums

“Mogo” šajā trešdaļā izdarīja tikai divus metienus uz vārtiem, tikmēr ogrēnieši centās uzbrukt 11 reizes.

Pēc tik veiksmīgās pirmās trešdaļas pirmo vārtu autors Hartmanis LTV atklāja, ka vārtu gūšanai bijusi ideāla situācija. Runājot par psiholoģisko pārsvaru šajā spēlē, spēlētājs bija pārliecināts, ka tas noteikti ir “Kurbada” pusē. “Mums nav ko zaudēt,” piebilda hokejists.

Intervija ar Tomu Hartmani

Arī otrajā trešdaļā “Kurbads” patiešām izjuta jau uzvaras garšu, to apstiprinot ar vārtu guvumu minūti pirms perioda beigām – vairākumu izmantoja Toms Bluks.

Toma Bloka vārtu guvums

Šajā trešdaļā gan “Mogo” centās vairāk mest pa vārtiem.

“Mogo” spēlētājs Raimonds Vilkoits norādīja, ka komandai ir jāsaņemas un jānomierinās – tad viss būs kārtībā. “Esam izlīduši vēl no sliktākām situācijām,” norādīja uzbrucējs.

Intervija ar Raimondu Vilkoitu

Noslēdzošā trešdaļa izvērtās gana interesanta, aizraujoša un asiem momentiem bagāta, kuru sekas bija noraidījumi. "Mogo" centās atspēlēties, taču septiņas minīutes līdz spēles beigām ceturtie vārti "Kurbada" labā - savu iespēju garām nelaida Aleksandrs Macijevskis.

Aleksandra Macijevska vārtu guvums

Taču "Mogo" nepadevās - goda vārtus komandas labā, spēlējot vairākumā, guva Rustams Begovs.

Rustama Begova vārtu guvums

Nepilnas trīs minūtes pirms spēles beigām uz laukuma izcēlās tāda jezga, ka par rupjību uz noraidīto soliņa tika apsēdināti divi "Kurbada" un trīs "Mogo" spēlētāji.

Lieliski vārtos bija nostāvējis “Kurbada” vārtsargs Mārtiņš Raitums. “Šodien viena no labākajām spēlēm, kas bija,” sarunā ar LTV uzsvēra vārtsargs. Viņš atklāja, ka “Kurbads” puiši pēc trešā zaudējuma, kad sērijā bija 0-3, iegājuši ģērbtuvē, izrunājuši, un noticējuši, ka var situāciju labot.

Intervija ar Mārtiņu Raitumu

“Vēl nekas nav beidzies – priekšā vēl viena spēle,” uzsvēra Raitums, piebilstot, ka viņa karjerā pirmo reizi spēlēs finālturnīra septītajā spēlē, un pirmo reizi komanda no 0-3 spējusi “izlīst” uz 3-3.

Septītā un šoreiz tiešām noslēdzošā Virslīgas fināla spēle notiks trešdien. Intriga paliek, jo abām komandām nu ir vienlīdzīgas iespējas tikt pie čempiona titula.