Latvijas čempionāts hokejā

HK "Kurbads" - HK "Mogo" TTrešās trešdaļas momenti

Intervija ar Igoru Smirnovu un Aleksandru Macijevski

Latvijas Čempionāta fināls hokejā. 4.spēle

HK "Kurbads" trešdien Latvijas Hokeja virslīgas (OHL) finālsērijas ceturtajā spēlē ar 1:0 uzvarēja HK "Mogo", sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 2-2, liecina organizatoru informācija.

Uz ceturto spēli abi treneri raugās ļoti pragmatiski. Kā pirms svarīgā mača atzina HK “Kurbads” galvenais treneris Aleksandrs Macijevskis, trešā spēle sanākusi labāka nekā pirmās divas, un viņš pauda cerību, ka arī ceturtā būs tikpat spraiga kā iepriekšējās.

Intervija ar Aleksandru Macijevski

“Cīņa ir cīņa – strādājam tālāk,” tā pirms ceturtās finālsērijas spēles izteicās HK “Mogo” galvenais treneris Igors Smirnovs.

Intervija ar Igoru Smirnovu

Abas komandas iesāka cīņnu apņēmīgi un aktīvi. Taču ripa Ulda Čalpas sargātajos vātos nonāca vien 15. minūtē. Skatot videoatkārtojumu, tiesneši tomēr nolēma šo vārtu guvumu neieskaitīt, jo tā vārtos ieslīdēja no Kaspara Saulieša slidas.

Neieskaitīts vārtu guvums

Pirmās trešdaļas spilgtākie brīži

Pēc pirmās trešdaļas HK “Kurbads”  spēlētājs Mārtiņš Gipters, kuru teju vai varēja vainot pirmajā vārtu zaudējumā, atzina, ka tā bijusi neveiksmīga epizode. ‘Es mierīgi uztvēru. Ka nav gols, turpina spēlēt, un savi momentiņi ir jārealizē,” bez sakāpinātām emocijām izteicās Gipters. Viņš izteica cerību, ka, turpinot spēli, ripa atradīs ceļu vārtos.

Intervija ar Mārtiņu Gipteru

Otrās trešdaļas sākumā Lauris Rancevs veiksmīgi izmainīja ripas virzienu, un "Kurbads" varēja priecāties, nonākot vadībā.

Lauris Rancevs atklāj spēles rezultātu

Otrajā trešdaļā turpinājās asa spēle, taču spēles rezultāts vairs nemainījās.

Otrās trešdaļas spilgtākie brīži

“Mogo” uzbrucējs Kārlis Ozoliņš pēc otrās trešdaļas izteicās, ka komanda spēlē ļoti labi uzbrukumā un izteica cerību, ka vārtu guvums būs, lai arī Čalpa ir nevainojams vārtos.

Intervija ar Kārli Ozoliņu

Noslēdzošajā trešdaļā turpinājās spraiga cīņa, taču "Mogo", par spīti visiem centieniem, tomēr nespēja gūt vārtus un izlīdzināt spēles rezultātu.

Trešās trešdaļas spilgtākie brīži

“Labākā spēle komandas izpildījumā aizsardzībā,” tā spēli komentēja “Kurbada” vārtsargs Uldis Čalpa. Viņš pauda, ka nākamajā finālsērijas mačā “Kurbadam” jācenšas saglabāt to pašu spēli, stipru aizsardzību.

Intervija ar Uldi Čalpu

Līdz šim labāk veicies HK "Mogo" - divas uzvaras pēc kārtas. Taču pirmdien HK "Kurbads" parādīja, ka nav nekādi peramie zēni un iepriekšējais čempiona tituls nav bijusi nejaušība.