Latvijas hokeja čempionāta 80. gadskārtai par godu sarīkotajā virslīgas Zvaigžņu spēlē Rodrigo Laviņa komanda sestdien Rīgā panāca neizšķirtu 7:7 pret Oļega Sorokina vienību. Abas komandas Zvaigžņu spēlei ierastā noskaņā vairāk centās gādāt par interesantu izklaidi, nevis tiecās pēc uzvaras par katru cenu.

(papildināts ar video)
Sorokina komandā par vērtīgāko mača spēlētāju nosauca vienus vārtus guvušo un trīs rezultatīvas piespēles veikušo Viktoru Lobačovu. Laviņa komandā par labāko atzina Tomu Bluku, kurš bija tikpat rezultatīvs ar vieniem vārtiem un trim piespēlēm. Sorokina komandā divus vārtus guva Raimonds Vilkoits.

Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans pēc mača "Volvo" sporta centra hallē sacīja, ka aizvadītā Zvaigžņu spēle ir apliecinājums Latvijas hokeja augstajam līmenim un atgādinājums, ka visa vecuma nacionālās izlases ir pasaules elitē.

Rezultatīvs izvērtās spēles sākums, un divās minūtēs Sorokina komanda jau bija vadībā ar 3:0. Taču pamazām rezultāts uz tablo līdzsvarojās un trešā perioda sākumā Laviņa komanda panāca neizšķirtu 6:6. Sorokina komanda vēlreiz ieguva vienu vārtu pārsvaru, ko nenosargāja.

Pārtraukumos abu komandu hokejisti sacentās četros meistarības konkursos. Metienu precizitātes konkurss beidzās neizšķirti, savukārt ātrākā apļa stafetē mērķa līniju pirmā sasniedza Laviņa komanda.

Konkursā par spēcīgāko metienu absolūti labākais bija Laviņa komandas uzbrucējs Dmitrijs Korņilovs - HK "Liepāja" hokejista triektā ripa lidoja ar ātrumu 112 kilometri stundā.

Turpretim "bullīšu" sērijas noslēdzās bez vārtu guvuma, bet par konkursa uzvarētāju žūrija nosauca Laviņa komandas uzbrucēju Jāni Straupi. Viņa no gaisa mesto ripu atvairīja vārtu pārliktnis.

Zvaigžņu spēlē pirmos pieciniekus un vārtsargus noteica līdzjutēju balsojumā, bet pārējo sastāvu noteica treneri un komandu kapteiņi.