Intervija ar Juri Ziemiņu pēc spēles
Latvijas Čempionāta fināls hokejā. 5.spēle

HK "Kurbads" - HK "Mogo" Spēles momenti

HK "Mogo" piektdien pagarinājumā ar 4:3 pārspēja HK "Kurbads" hokejistus Latvijas čempionāta fināla piektajā spēlē un atguva vadību sērijā, nonākot soļa attālumā no uzvarētāju kausa. Cīņā līdz četrām uzvarām HK "Mogo" ir vadībā ar 3:2.

Uzvaras vārtus HK "Mogo" guva Juris Ziemiņš jau pagarinājuma 27. sekundē. Ziemiņam tie bija otrie vārti spēlē, jo viņš arī atklāja mača rezultātu.

Juris Ziemiņš gūst HK "Mogo" uzvaras vārtus

Ziemiņš pēc uzvaras intervijā Latvijas Televīzijā uzteica Andri Siksni par teicamu piespēli uzvaras vārtu guvumā un piebilda, ka par titulu komandai vēl nav jādomā. Viņš gan cer, ka HK "Mogo" sērijā kļūs par pirmo komandu, kas uzvarēs izbraukuma spēlē.

HK "Mogo" pirmajā trešdaļā atklāja rezultātu, bet otrajā periodā pa reizei precīzi uzbrukumā bija gan mājinieki, gan viesi. "Kurbads" trešajā periodā iemeta divas ripas un pārņēma vadību, ko tomēr nenoturēja. Izlīdzinājumu laukuma saimniekiem četrarpus minūtes pirms pamatlaika beigām panāca Deivids Sarkanis.

Abas komandas pirmajā trešdaļā vairākas reizes spēlēja vairākumā, bet vienīgos vārtus guva laukuma saimnieki. Turpretim "Kurbadam" uzbrukumā spēle nesekmējās.

Juris Ziemiņš atklāj rezultātu

HK "Mogo" vadībā izvirzīja Juris Ziemiņš, 5.minūtē realizējot skaitlisko vairākumu.

Intervija ar Juri Ziemiņu pēc 1.trešdaļas

Ziemiņš intervijā Latvijas Televīzijā pēc pirmās trešdaļas teica, ka komandas taktikā nekas nav mainījies, toties izdevās labi izspēlēt iestrādātu saspēli un realizēt skaitlisko pārsvaru.

Gatis Gricinskis panāk 2:0

HK "Kurbads" uzbrukumā aktivizējās otrajā periodā, bet saņēma ripu savos vārtos, kad astoņas minūtes pirms pārtraukuma Gatis Gricinskis meistarīgi nospēlēja Ulda Čalpas sargātā cietokšņa priekšā.

Mārtiņš Oskars Freimanis samazina rezultāta starpību

Vēl otrajā periodā "Kurbads" spēja rezultāta starpību samazināt. Četras minūtes pirms trešdaļas beigām Mārča Zemberga mestā ripa no apmales atlēca vārtu priekšā un Mārtiņš Oskars Freimanis trāpīja tuvajā stūrī.

Intervija ar Mārtiņu Oskaru Freimani

Freimanis pēc otrās trešdaļas intervijā Latvijas Televīzijā pauda pārliecību, ka tiesneši komandai laukumā "piegriezusi skābekli", tādēļ vienubrīd emocijas ņēma virsroku. Freimanis bija pārliecināts, ka vēl viens vārtu guvums jau ļaus spēli pavērst pavisam citā virzienā.

Juris Upītis panāk neizšķirtu

Jau dažas minūtes pēc trešā perioda sākuma "Kurbads" ātrā uzbrukumā rezultātu izlīdzināja. Teju tukšu vārtu priekšā nonākušais Juris Upītis meta precīzi.

HK "Kurbads" izvirzās vadībā

Pirmo reizi mačā "Kurbads" vadībā izvirzījās astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām - pēc Mārtiņa Poreja metiena vārtu priekšā rezultatīvi nospēlēja Juris Štāls. Oficiāli vārtu guvums tika ieskaitīts Porejam.

Deivids Sarkanis glābj HK "Mogo" no zaudējuma pamatlaikā

Nepilnas četrarpus minūtes pirms pamatlaika beigām HK "Mogo" spēja rezultātu izlīdzināt - skaitlisko vairākumu realizēja Deivids Sarkanis.

Sērijā sestā spēle notiks svētdien "Kurbads" ledus hallē. Ja uzvarētāja noteikšanai būs nepieciešama septītā spēle, tā risināsies 2.aprīlī HK "Mogo" laukumā.

Intervijas ar komandu treneriem pirms spēles

HK "Mogo" galvenais treneris Igors Smirnovs pirms spēlēs intervijā Latvijas Televīzijā teica, ka sagaida savas komandas labāku spēli vārtu priekšā un vairāk metienu pa vārtiem. Savukārt "Kurbada" galvenais treneris Aleksandrs Macijevskis uzsvēra, ka katra spēle sērijā ir jauna cīņa, kas jāsāk no jauna.