HK Mogo : HK Kurbads. Pēcspēles intervija ar Renāru Demiteru
Latvijas Čempionāta fināls hokejā. 2.spēle. HK MOGO - HK KURBADS

HK Mogo : HK Kurbads, Pēcspēles metienu videoapskats

HK "Mogo" hokejisti sestdien otrajā spēlē Latvijas čempionāta finālā ar 4:3 pēcspēles metienos pārspēja HK "Kurbads" vienību un sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva 2:0.

Pirmajās divās trešdaļās "Kurbads" guva pa vieniem vārtiem un panāca 2:0 pārsvaru, ko līdz perioda beigām noturēt nespēja. HK "Mogo" pirmo reizi vadībā izvirzījās septiņas minūtes pirms trešā perioda beigām, bet divarpus minūtes vēlāk "Kurbads" panāca izlīdzinājumu.

Pēcspēles metienu sērija

Papildlaika 20 minūtēs noteikt uzvarētāju neizdevās, turpretim "bullīšos" laukuma saimniekiem precīzi bija Kārlis un Jānis Ozoliņi, savukārt "Kurbadam" precīzi meta tikai Edgars Brancis.

Intervija ar Renāru Demiteru

HK "Mogo" kapteinis Renārs Demiters pēc uzvaras intervijā Latvijas Televīzijā teica, ka uzvara izcīnīta smagā spēlē, kas prasīja daudz emociju. Demiters sagaida, ka arī nākamās spēles sērijā būs tikpat sarežģītas.

Konstantīns Puškarjovs atklāj rezultātu

Abām komandām spēlējot fiziski agresīvu hokeju, vārtu gūšanas iespēju pirmajā trešdaļā nebija daudz, un prasmīgāki to izmantošanā izrādījās viesi. Rezultātu divas minūtes pirms pirmā pārtraukuma atklāja "Kurbada" leģionārs Konstantīns Puškarjovs, no paasa leņķa trāpot vārtu tuvajā augšējā stūrī.

Rūdolfa Maslovska intervija pēc 1.trešdaļas

HK "Mogo" uzbrucējs Rūdolfs Maslovskis pēc pirmās trešdaļas intervijā Latvijas Televīzijā sacīja, ka abas komandas spēlē ātru hokeju, kurā pretinieki izmantoja savu iespēju.

Juris Upītis divkāršo "Kurbada" pārsvaru

Jau pašā otrā perioda sākumā "Kurbada" pirmais uzbrucēju trijnieks izspēlēja ripu Upītim teicamā pozīcijā vārtu priekšā un rezultāts kļuva 2:0.

Jānis Ozoliņš samazina rezultāta starpību

HK "Kurbads" vairāk uzbruka un bija aktīvāki pretinieku zonā, tomēr vienā no retajiem uzbrukumiem divas minūtes pirms pārtraukuma rezultatīvi nospēlēja laukuma saimnieki. Ar netraucētu metienu vārtu augšējā stūrī rezultāta starpību samazināja Jānis Ozoliņš.

Elviss Želubovskis panāk HK "Mogo" izlīdzinājumu

Līdz otrā perioda beigām "Mogo" neizšķirtu ātrā uzbrukumā ar patālu metienu panāca Elviss Želubovskis.

Toma Hartmaņa intervija

"Kurbada" kapteinis sērijas otrajā spēlē Toms Hartmanis pārtraukumā intervijā Latvijas Televīzijā uzsvēra, ka komanda turpinās spēlēt pēc plāna neatkarīgi no rezultāta.

Gatis Gricinskis izvirza vadībā HK "Mogo"

Rezultatīvs pretuzbrukums HK "Mogo" izdevās septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām - Gatim Gricinskim pēc Riharda Mareņa teicamas piespēles atlika ievirzīt ripu tukšā vārtu pusē.

Edgars Brancis glābj "Kurbadu" no zaudējuma pamatlaikā

"Kurbadam" izlīdzinājumu panāca Edgars Brancis, kurš vārtsargam Henrijam Ančam negaidīti raidīja ripu ar nūjas neērto pusi.

Komandu treneru intervijas pirms spēles

HK "Kurbads" galvenais treneris Aleksandrs Macijevskis pirms mača intervijā Latvijas Televīzijā uzsvēra, ka komandai jāspēlē no paša sākuma un jākoncentrējas visas cīņas garumā. "Kurbada" rīcībā nav aizsargu Renāra Valtera un Toma Bluka. Valters nevar spēlēt veselības problēmu dēļ, bet Blukam spēle jāizlaiž diskvalifikācijas dēļ.

Savukārt HK "Mogo" galvenais treneris Igors Smirnovs abas komandas raksturoja kā spēkos apmēram vienādas, un viņš sacīja, ka tādēļ jārēķinās ar pavisam citu spēli nekā pirmajā mačā.

Sērijā nākamajās divās spēlēs 25. un 27.martā mājinieku lomā būs HK "Kurbads".