HK “Kurbads” piektdien ar rezultātu 4:3 uzvarēja HK “Mogo”, tādējādi pagarinot Latvijas hokeja čempionāta finālsēriju līdz četrām uzvarām vismaz vēl par vienu spēli, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu jau pirmajā minūtē pēc skaistas Andra Sikšņa piespēles atklāja Jānis Ozoliņš, izvirzot HK “Mogo” vadībā.

HK "Mogo" atklāj spēles rezultātu

Bet jau astotajā minūtē “Kurbadam” izdevās rezultātu izlīdzināt – savu iespēju nelaida garām Jānis Straupe.

"Kurbads" izlīdzina spēles rezultātu

Tuvojoties trešdaļas noslēgumam, spēli vairākumā izmantoja “Kurbads” – Edgars Brancis izvirzīja savu komandu vadībā.

"Kurbads" izvirzās vadībā

Pēc pirmās trešdaļas pirmo vārtu autors Ozoliņš LTV atzina, ka tik svarīgā spēlē tik ātri golu vēl nebija iemetis. “Izdevās labs pretuzbrukums un Andža (Andris Siksnis) labi uzmeta,” izteicās “Mogo” spēlētājs. Taču raksturojot trešdaļas tālāko gaitu, kurā “Mogo” kļuva par iedzinējiem, Ozoliņš norādīja, ka pirmais “Kurbada” gols bijis neveiksmīgs un vārtsargs ripu nav redzējis. Taču spēle esot jāturpina.

Intervija ar Jāni Ozoliņu

Arī otrā trešdaļa iesākās “Kurbada” zīmē, jo ar vārtu guvumu izcēlās Rihards Remiņš.

Riharda Remiņa vārtu guvums

Spēlētājs pēc otrās trešdaļas atzina, ka visa komanda spēlē labi un viņu vienu nevar izcelt. “Kurbads” lieliski nostrādājis aizsardzībā, un tā bijusi panākumu atslēga. Viņš pauda cerību, ka finālsērija vēl turpināsies.

Intervija ar Rihardu Remiņu

Trešajā trešdaļā “Mogo” izmantoja vairākumu un samazināja līdz minimumam vārtu starpību. Kuriozo vārtu guvumu tiesneši ieskaitīja Elvim Želubovskim. Līdz ar šo vārtu guvumu tika atjaunota spēles intriga.

"Mogo" samazina vārtu starpību

Spēles beigās “Mogo” nomainīja vārtsargu, un tas maksāja vēl vienu vārtu zaudējumu – tukšos vārtos ripu raidīja Toms Bluks, panākot rezultātu 4:2.

Toms Bluks raida ripu tukšos vārtos

Taču pašā spēles izskaņā soda metiens “Mogo”, un to veiksmīgi realizēja Ozoliņš, atkal samazinot rezultātu līdz minimumam. Taču laika bija par maz lai “Mogo” spētu panākt neizšķirtu.

"Mogo" trešo vārtu guvums

Pēc spēles “Kurbada” spēlētājs Straupe atzina, ka viņa vārtu guvums, iespējams, lauza spēles gaitu. Straupe ir pārliecināts, ka “Kurbads” var panākt neizšķirtu sērijā un pat gūt uzvaru.

Intervija ar Jāni Straupi

Jau ziņots, ka HK “Mogo” finālsērijā līdz četrām uzvarām bija panācis pārliecinošu pārsvaru 3-0, taču ceturtajā spēlē “Kurbads” sagrāva “Mogo” ar rezultātu 7:4, un cenšas atspēlēties, lai turpinātu cīņu par Latvijas čempiona titulu.