Vašingtonas «Capitals» izstājas no cīņas par Stenlija kausu

Pērn Stenlija kausu izcīnījusi Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Vašingtonas “Capitals” trešdien ar 3:4 pagarinājumā zaudēja Karolīnas “Hurricanes”, Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijā līdz četrām uzvarām ciešot zaudējumu ar 3-4, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā periodā “Capitals” izvirzījās vadībā ar 2:0, kad vārtus guva Toms Vilsons un Andrē Burakovskis. Otrajā trešdaļā Sebastians Aho vārtu starpību samazināja. Tiesa gan, Jevgēņijs Kuzņecovs atjaunoja divu vārtu pārsvaru, bet trešā trešdaļa noslēdzās ar rezultātu 3:2, jo precīzs bija Teuvo Terevainens.

Trešās trešdaļas ievadā Džordans Štāls izlīdzināja rezultātu, un uzvarētāju izdevās noskaidrot vien otrajā pagarinājumā, kur uzvaras vārtus “Hurricanes” labā guva Broks Makdžins.