Vārtsargs Punnenovs: Krievijas hokejisti parādīja cita līmeņa spēli

Krievijas valstsvienība pirmdien pasaules čempionātā gūtajā uzvarā parādīja cita līmeņa spēli, tomēr Latvijas izlase nepadevās, lai nepiedzīvotu lejupslīdi arī atlikušajā izšķirošajā mačā pret Vāciju, žurnālistiem pēc komandas zaudējuma teica valstsvienības vārtsargs Ivars Punnenovs.

Krievijas izlase izceļas ar ātrumu un ripas kontroli, turklāt vairāk atdod piespēles arī metieniem ērtās situācijās, lai nonāktu pret tukšiem vārtiem, sacīja Punnenovs. Spēlējot klubu līmenī Šveicē, viņš reti piedzīvojis situācijas, ka pretinieks izvēlas piespēlēt, pat nonākot aci pret aci ar vārtsargu.

Vārtsargs Ivars Punnenovs par spēli pret Krieviju
00:00 / 00:35
Lejuplādēt

Tomēr Latvijas izlase cīnījās arī pret spēcīgāko pretinieku, uzsvēra Punnenovs. Komanda centās, jo katrā spēlē jācīnās līdz galam, un Latvijas izlases identitāte ir nepadoties. To hokejistiem ģērbtuvēs pārtraukumos teicis arī galvenais treneris Bobs Hārtlijs. Viņš uzsvēris, ka palaišanās spēlē pret Krieviju būtu arī ceļš uz zaudējumu otrdien izšķirošajā spēlē par vietu ceturtdaļfinālā pret Vāciju.

Uzbrucējs Frenks Razgals par spēli pret Krieviju
00:00 / 00:27
Lejuplādēt

Savukārt pasaules čempionātā debitējušais uzbrucējs Frenks Razgals pastāstīja, ka viņam pēc spēles pret Krieviju ir divējādas sajūtas. No vienas puses prieks debitēt, bet no otras puses zaudējums 0:5, un ir pie kā strādāt. Razgals uzsvēra, ka nav ko nolaist rokas, jo otrdien gaida izšķiroša spēle pret Vāciju, un komanda ļoti grib iekļūt ceturtdaļfinālā.

Vārtsargs Jānis Kalniņš par spēli pret Krieviju
00:00 / 00:50
Lejuplādēt

Laukumā pret Krieviju tika arī vārtsargs Jānis Kalniņš, kurš pēc komandas piekto vārtu zaudējuma laukumā tika uz septiņām minūtēm. Viņam galvenais bija iejusties spēlē, un Kalniņš uzskata, ka komanda varēja pret Krieviju nospēlēt labāk, jo mača sākumā vairāk gaidīja, ko rādīs pretinieks, nevis spēlēja pati.

Izšķiroša Latvijai par tikšanu ceturtdaļfinālā būs pēdējā grupas spēle otrdien pret Vāciju. Izslēgšanas turnīrā iekļūs mača uzvarētāji, bet zaudētājiem čempionāts būs beidzies.