Vārtsargs Bobrovskis sagādā Girgensona pārstāvētajai «Sabres» zaudējumu Kolumbusā

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" otrdien viesos ar 1:3 zaudēja Kolumbusas "Blue Jakets" vienībai, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Laukuma saimniekiem izcili spēli aizvadīja vārtsargs Sergejs Bobrovskis, kurš atvairīja 41 metienu.

Girgensons spēlēja 12 minūtes (12:23), vienreiz meta pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu, kā arī nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Vienīgos vārtus "Sabres" guva Evanss Rodrigess, kurš otrajā trešdaļā samazināja rezultāta starpību līdz 1:2. Pēdējos vārtus "Blue Jackets" guva Brendons Sāds minūti pirms mača beigām, kad viesi vārtsargu bija aizstājuši ar laukuma spēlētāju.

NHL Austrumu konferencē "Sabres" ar 77 spēlēs iekrātiem 76 punktiem ieņem 14.vietu 16 komandu konkurencē un uz dalību izslēgšanas spēlēs nepretendē. Girgensona rēķinā 70 spēlēs ir seši iemesti vārti un deviņas rezultatīvas piespēles.

Nākamo no sezonā atlikušajām piecām spēlēm Bufalo klubs aizvadīs svētdien mājās pret Ņujorkas "Islanders".

Ziemeļamerikas medijs ESPN Girgensonam paredz vietu jaunajā NHL klubā Lasvegasas "Golden Knights", kas sastāvu paziņos 21.jūnijā. Lasvegasas klubam būs iespēja sastāva komplektēšanā izvēlēties spēlētājus, kurus to pašreizējās vienības neiekļaus aizsargāto hokejistu sarakstā.