Varena otrā trešdaļa palīdz Krievijas hokeja izlasei uzveikt jaunos ziemeļamerikāņus

Pateicoties četriem otrajā trešdaļā gūtiem vārtiem, Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Krievijas hokeja izlase pirmdien Pasaules kausa spēlē ar rezultātu 4:3 (0:1, 4:1, 0:1) apspēlēja Ziemeļamerikas U-23 vecuma hokejistu apvienoto komandu.

Pirmajā trešdaļā ziemeļamerikāņu izlasi vadībā izvirzīja talantīgais Ostons Metjūzs, kuru šogad ar pirmo numuru izvēlējās Nacionālās hokeja līgas (NHL) draftā, tomēr otrajā spēles daļā Krievija iemeta četras ripas pēc kārtas, izceļoties Vladislavam Namestņikovam, Ņikitam Kučerovam, Jevgēņijam Kuzņecovam un Vladimiram Tarasenko.

Tiesa, vēl otrajā trešdaļā Morgans Railijs samazināja Ziemeļamerikas spēlētāju deficītu līdz 2:4. Trešajā trešdaļā Ziemeļamerikas jaunajiem spēlētājiem bija ievērojams pārsvars un viņi izpildīja 19 metienus pa Sergeja Bobrovska sargātajiem vārtiem, tomēr izdevās izcelties vien reizi, kad precīzs bija 2011.gada NHL drafta pirmais numurs Raiens Nūdžents-Hopkinss.

Pēc pirmdienas spēlēm A apakšgrupā Eiropas izlases kontā ir četri punkti divās spēlēs, pie diviem punktiem vienā mačā tikusi Kanāda, punkts ir Čehijai, bet ASV cīnās bez punktiem.

Savukārt B grupā pa diviem punktiem iekrājusi Zviedrija (vienā spēlē), Krievija un Ziemeļamerikas U-23 komanda (pa divām spēlēm), bet Somija zaudējusi vienīgajā līdz šim aizvadītajā mačā.

Otrdien gaidāmi kaimiņvalstu dueļi - Somijas komanda spēkosies ar Zviedriju, bet Kanāda tiksies ar ASV. Pirms turnīra šie divi pāri aizvadīja arī pa divām savstarpējām pārbaudes spēlēm, visos četros dueļos uzvarot konkrētās spēles mājiniecei.

Pasaules kauss hokejā norisināsies līdz 1.oktobrim.