Vankūveras «Canucks» ar Ķēniņu sastāvā zaudē NHL sezonā priekšpēdējā spēlē

Uzbrucēju Ronaldu Ķēniņu izsaukusī Vankūveras "Canucks" ceturtdien izbraukumā ar 3:7 zaudēja Kalgari "Flames" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, informēja rīkotāji. Ķēniņš aizvadīja šosezon septīto spēli NHL, taču rezultativitātes punktus viņš nav guvis.

Uz "Canucks" ceturtdien izsauktais Ķēniņš Kalgari pa vārtiem nemeta, bloķēja vienu metienu un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1. Laukumā Ķēniņš bija 13 minūtes (13:25) un divas minūtes arī pavadīja uz sodīto soliņa.

Emersons Ītems otrā perioda 7.minūtē Vankūveras komandai panāca neizšķirtu 3:3, taču spēles turpinājumā vārtus guva vairs tikai "Flames" hokejisti. Par spēles pirmo zvaigzni nosauca Kalgari kluba uzbrucēju Mikaelu Baklundu, kura rēķinā bija trīs vārti.

"Canucks" ar 73 punktiem ieņem priekšpēdējo -13.- vietu NHL Rietumu konferencē un sezonu pabeigs sestdien mājās pret Edmontonas "Oilers", jo uz iekļūšanu izslēgšanas spēlēs neprendē.

Ķēniņš sezonas lielāko daļu aizvadīja "Canucks" fārmklubā Amerikas hokeja līgā (AHL), bet uz NHL komandu viņu izsauca sezonā trešo reizi. Ķēniņš NHL debitēja pērnajā sezonā, kad 30 regulārās sezonas spēlēs guva četrus vārtus un atdeva astoņas rezultatīvas piespēles. Stenlija kausa izcīņā viņš piecās spēlēs iemeta vienus vārtus un vienreiz piespēlēja.