Vācijas hokejisti tiek pie pirmās uzvaras olimpiādē

Vācijas hokeja valstsvienība svētdien ar 2:1 Phjončhanas olimpisko spēļu turnīrā pēcspēles metienos uzvarēja Norvēģiju, gūstot pirmo uzvaru.

Šajā spēlē rezultātu atklāt izdevās tikai 33. minūtē, kad Vāciju vadībā izvirzīja Partiks Hāgers, trešajā trešdaļā norvēģi spēja atjaunot līdzsvaru, ar vārtu guvumu izceļoties Aleksandram Reihenbergam.

Vairāk pie vārtu guvumiem neizdevās tikt, un uzvarētājs bija jānoskaidro pēcspēles metienos, kad pārāki izrādījās vācieši. Līdz ar to C apakšgrupā Vācija ierindojās trešajā pozīcijā, bet Dienvidkoreja palika pastarīšos.