Vācijas hokejisti Rīgā olimpiskās kvalifikācijas startā droši uzveic Japānu

Vācijas hokeja valstsvienība pirmajā spēlē 2018.gada Phjončhanas ziemas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā ceturtdien "Arēnā Rīga" ar 5:0 pārliecinoši pārspēja Japānas izlasi, liecina organizatoru informācija. Sevi grupas favorītiem pieskaitījušos vāciešus vēl gaida spēles pret Austrijas un Latvijas valstsvienībām.

Līdz pirmajam pārtraukumam vācieši nodrošināja divu ripu pārsvaru, bet līdz otrā perioda vidum panāca jau 5:0. Spēku samēru laukumā raksturoja metienu pa vārtiem statistika 51:13 Vācijas labā.

Divus vārtus Vācijas izlasē guva uzbrucējs Fēlikss Šics, kurš iepriekšējā sezonā aizvadīja 11 spēles Rīgas "Dinamo" sastāvā. Vāciešu vārtus neskartus nosargāja Filips Grubauers.

Dienas otrajā spēlē plkst. 19.30 laukumā dosies Latvijas un Austrijas valstsvienības, un šo spēli tiešraidē varēs redzēt LTV7 un lsm.lv.

Līdz svētdienai četras komandas izspēlēs apļa turnīru, un tikai uzvarētāji nodrošinās tiesības 2018.gadā doties uz olimpisko turnīru Dienvidkorejā. Latvijas izlasei nākamās spēles būs piektdien pret Japānu un svētdien pret Vācijas valstsvienību.