Uzbrucējs Dārziņš: Rīgas «Dinamo» hokejistiem pietrūka spēles disciplīnas

Rīgas "Dinamo" centieni izcīnīt otro uzvaru pēc kārtas otrdien beidzās neveiksmīgi, un zaudējumā Ķīnas "Kuņluņ Red Star" vienībai sava vaina bija robiem komandas spēles disciplīnā, sportacentrs.com teica mājinieku uzbrucējs Lauris Dārziņš.

Pirmajā trešdaļā "Dinamo" nospēlēja kvalitatīvu hokeju, taču vēlāk spēles disciplīnas pietrūcis, atzina Dārziņš. Pussolītis "Dinamo" pietrūcis mazākumā, bet vairākuma izspēlē laikam vēl vairāk, ja reiz komanda ielaida vārtus, viņš piebilda.

Tomēr Dārziņš uzsvēra, ka rezultāts pēdējās trešdaļas vidū 1:4 bija tāds, ka vajadzēja riskēt, vairākumā aizstāt vārtsargu ar laukuma spēlētāju un spēlēt riskanti, lai gan Ķīnas komanda šo savu iespēju izmantoja un trāpīja tukšos vārtos.

Jau vēstīts, ka mājas spēļu sērijas sākumā Rīgas "Dinamo" viesiem no Ķīnas "Arēnā Rīga" piekāpās ar rezultātu 2:5.