U-20 hokeja izlase pasaules čempionātu sāk ar uzvaru pār Ungāriju

Latvijas U-20 hokeja izlase svētdien Francija ar uzvaru pār Ungāriju ar rezultātu 4:1 sāka cīņu par atgriešanos elites grupā, liecina organizatoru informācija.

Pirmā spēles trešdaļa pagāja bez vārtu guvumiem. Bet otrajā ar vārtu guvumiem atzīmējās Renārs Krastenbergs un Emīls Ģēģeris, pamatīgi samazinot ungāru cerības tikt pie uzvaras.

Nepilnas 12 minūtes līdz spēles pamatlaika beigām Ungārijas U-20 izlasei tomēr izdevās samazināt rezultāta starpību, taču jau pēc divām minūtēm ar vārtu guvumu izcēlās Daniels Bērziņš. Bet spēles 55. minūtē Ģēģerim vēl viens vārtu guvums, neatstājot ungāriem vairs nekādas cerības uz rezultāta izlīdzināšanu.

Kārļa Zirņa trenētajai izlasei vēl priekšā cīņas ar Kazahstānas, Austrijas, Francijas un Vācijas vienaudžiem. Tikai turnīra uzvarētāja saņems ceļazīmi uz augstāko divīziju.