U-18 izlase elitē atgriežas pēc zaudējuma Norvēģijai

Atgriešanos pasaules čempionāta elitē jau iepriekš garantējušie Latvijas U-18 izlases hokejisti pēdējā spēlē I divīzijas A grupas turnīrā sestdien Nicā, Francijā, ar 2:4 zaudēja Norvēģijas vienaudžiem, informēja organizatori. Jau pirms pēdējās spēles Latvijas izlase nevarēja noslīdēt zemāk par pirmo vietu grupā.

Pēdējā spēlē Latvijai vārtus guva Ēriks Zohovs un Dāvis Zembergs. Latvijas izlase pirmajās divās trešdaļās divreiz ieguva vienu vārtu pārsvaru, ko tomēr nenoturēja. Pēdējā periodā Latvijas jaunieši ielaida trīs bezatbildes vārtus skaitliskajā mazākumā un cieta turnīrā vienīgo neveiksmi.

Galvenā trenera Ērika Miļuna vadībā Latvijas U-18 izlase uzvarēja četrās pirmajās spēlēs, ar ko garantēja pirmo vietu turnīra tabulā.

Jau vēstīts, ka pirmajās spēlēs Latvijas U-18 izlase uzvarēja Kazahstānu (5:2), Baltkrieviju (3:2), Franciju (5:1) un Itāliju (5:2). Turnīra tabulā Latvijas izlase ar 12 punktiem par vienu punktu apsteidza Norvēģiju.

U-18 pasaules čempionāta I divīzijas A grupas spēle:

Latvija - Norvēģija 2:4 (1:0, 1:1, 0:3)

Vārtus guva: Ēriks Zohovs, Dāvis Zembergs - Martins Ronnilds, Hermans Koperuds, Martins Grans, Emils Saterāss

Vārtsargi: Matīss Edmunds Kivlenieks (Toms Nuka no 42:33) - Fredriks Gronstrands