U-17, U-18 un U-20 hokeja izlases pārbaudes spēlēs gūst uzvaras

Latvijas U-17 hokeja izlase ceturtdien Minskā Prezidenta kausa izcīņas turnīrā ar 2:1 papildlaikā pieveica Kazahstānas komandu, liecina organizatoru informācija. Uzvaras arī U-18 un U-20 hokeja izlasēm, bet U-16 izlase papildlaikā atzina norvēģu vienaudžu pārākumu.

Spēle nelielajā Čižovkas arēnā Minskā nebija rezultatīva. Tikai trešās trešdaļas noslēgumā rezultātu atklāja Roberts Zalāns, izvirzot Latvijas U-17 izlasi vadībā. Prieki gan nebija ilgi, jo trīsarpus minūtes līdz pamatlaika beigām Ali Kasenovs panāca 1:1, un uzvarētāju pamatlaikā noskaidrot neizdevās.

Papildlaikā precīzs atkal bija Zalāns, izvirzot Latviju vadībā un palīdzot turnīrā izcīnīt pirmo uzvaru.

U17 hokejisti piektdien spēkosies ar Krievijas U-16 komandu, bet turnīru noslēgs 10.novembrī ar cīņu pret mājiniekiem – baltkrieviem.

Savukārt U-18 hokeja izlase Ozolnieku hallē aizvadīja pārbaudes spēli ar Norvēģijas vienaudžiem, kurā  panāca uzvaru ar 3:1.

Jau pirmajā trešdaļā Latvija izvirzījās vadībā, vārtus gūstot Rihardam Liģim un Robertam Petrovičam. Otrajā trešdaļā rezultāts nemainījās, bet trešajā viesi spēja vārtu starpību samazināt, ar vārtu guvumu izceļoties Vegardam Fredriksenam. Spēles priekšpēdējā minūtē 3:1 panāca Gļebs Prohorenkovs.

Pārbaudes spēles U-18 izlase aizvadīs arī piektdien un sestdien.

Kārļa Zirņa trenētā U-20 izlase ceturtdien Dānijas pilsētā Vojensā ar 2:1 uzvarēja mājiniekus. Rezultātu gan atklāja dāņi, taču Renāram Ciprusam izdevās panākt izlīdzinājumu, bet Deniss Fjodorovs Latvijas komandu izvirzīja vadībā.

Jau ziņots, ka turnīra pirmajā spēlē Latvijas U-20 izlase ar 3:2 pārspēja Austrijas vienaudžus. Turnīru komanda noslēgs jau piektdien, spēkojoties ar Baltkrievijas U-20 izlasi.

Tikmēr Norvēģijā pašā ceturtdienas vakarā  U-16 hokejisti mērojās spēkiem ar mājiniekiem, papildlaikā piedzīvojot zaudējumu spēlē ar mājiniekiem - 7:8. Tiesa gan, junioriem būs iespēja atspēlēties gan piektdien, gan sestdien.